Tripartita se chystá do Highmaulu Tripartita se chystá do Highmaulu

Kategorie: Tripartita hraje WoW - vložil Meriadoc 20.Prosinec 2014 v 14:22

Jak jsme avizovali, vrátili jsme se vyloženě uvolněně, beze spěchu. Zatímco spousta gild již dávno progresuje, my teprve skládáme tým, především tedy sháníme healery. Jinak ale bereme všechny hráče, kteří akceptují náš pozvolný rozjezd a tempo. První gildovní raid máme naplánovaný na zítra, neděli 21.12. od 20h00, bereme to jako takový dárek k Vánocům. Digdag jako RL už toho má v HM dost projité s pugem, tak nám předá poznatky. A snad tedy něco dáme a nepůjdeme jen na zdvořilostní návštěvu.

Co se týče složení gildy, ohlas ex-členů byl až nečekaný. Některá setkání pak byla vyloženě náhodná. Aktuálně je nás na Drak’thulu 20 tripartiťáků (veteránů) z různých epoch gildy od Mystiqu, Dentargu až po Thunderhorn. A k tomu již skoro další dvacítka nových a slibných členů.

Všem novým zájemcům o vstup do našich řad doporučuji zaregistrovat se na naše fórum, kde v sekci věnované Drak’thulu zjistíte bližší podrobnosti o tom, co s gildou zamýšlíme. Tam můžete také zanechat váš vzkaz (dotaz, přihláška, …). S dotazem se samozřejmě můžete ozvat i ingame (postavy Meriadoc/Kalimac).

Žádné komentáře »

Tento článek neobsahuje žádné komentáře

Vložte svůj komentář

Copyright © 2005-2016 www.tripartita-wow.com | Vytvořilo studio Cossi Design


Publikování nebo jakékoliv jiné formy dalšího šíření obsahu serveru www.tripartita-wow.com a jeho přidruženého fóra
jsou bez souhlasu provozovatelů stránek zakázány. Pro bližší informace nás kontaktujte na info@tripartita-wow.com