Tripartita na Drak’thulu Tripartita na Drak’thulu

Kategorie: Tripartita hraje WoW - vložil Meriadoc 10.Listopad 2014 v 23:51

Už nějakou dobu zpět jsem to tušil, a když mi Blizzard poslal lákadlo ve formě týdne hraní zdarma, tak to bylo jasný. Pojmu to ovšem trochu jinak, už nechci plnit dejlíky za milion postav, levelovat všech 15 profesí na max a honit achievementy. Jeden main (klika je, že součástí datáče je i boost na 90lvl) a jeden alt. Na víc stejně ani nemám čas, prcek by vám mohl vyprávět. Takže jsem se rozhodl to všechno na starém serveru opustit a odejít (náplast se musí strhnout rychle). A tak jsme založili gildu a nabíráme. Horda na DT, proč ne. Stejně tam pár bývalých tripartiťáků hraje, případně jak vyjde datáč, tak začne opět hrát.

Vítáni jsou všichni slušní lidé, na věku nezáleží (určité lidské kvality s věkem nesouvisí), jsme už povětšinou starší hráči se spoustou zkušeností, takže chvástači a hašteřivci mezi námi nevydrží. Nováčci nám nevadí, vždyť ve WoD budou všichni noví. Pro potřeby sólo i skupinového hraní provozujeme ventrilo server. Bývalým gilďákům stačí, když se ozvou a hned je berem.

Všem novým zájemcům o vstup do našich řad doporučuji zaregistrovat se na naše fórum, kde v sekci věnované Drak’thulu zjistíte bližší podrobnosti o tom, co s gildou zamýšlíme. Tam můžete také zanechat váš vzkaz (dotaz, přihláška, …). S dotazem se samozřejmě můžete ozvat i ingame.

Žádné komentáře »

Tento článek neobsahuje žádné komentáře

Vložte svůj komentář

Copyright © 2005-2016 www.tripartita-wow.com | Vytvořilo studio Cossi Design


Publikování nebo jakékoliv jiné formy dalšího šíření obsahu serveru www.tripartita-wow.com a jeho přidruženého fóra
jsou bez souhlasu provozovatelů stránek zakázány. Pro bližší informace nás kontaktujte na info@tripartita-wow.com