Tomb of Sargeras Tomb of Sargeras

Kategorie: Tripartita hraje WoW - vložil Meriadoc 30.Červenec 2017 v 23:37

GorothPrvní letní den byl oteřený Tomb of Sargeras a my jsme se tam ihned vypravili. Kluci si připravili povídání k jednotlivým bossům. Pokaždé tak 5 minut vysvětlovali ability a taktiky, abychom to vždy víceméně zergnuli.
První večer jsme zakončili 7/9N. Druhý večer jsme pak přidali i první dva na heroic a nutno dodat, že Fallen Avatar a KJ na normal byli na progres náročnější než heroičtí Goroth a Harjatan, což jsou vyloženě easy-peasy bossáci.
Následující týden jsme se pyšnili již 5/9H, když nás mile překvapila nízká obtížnost Demonic Inquisition. Mistress a Sisters nám to sice nedaly zadarmo a první killy nebyly ukázkové, nicméně po potřebném vyladění taktiky neměly žádnou šanci.
Progres Desolate Host nám zabral dva týdny, především nás brzdil nedostatek raidovacího času, což vyřešil splněný quest a skipování první půlky normalu.
Brain-check Maidenka padla k všeobecnému překvapení a potěše hned ten týden poté. Maiden
Fallen Avatar je to co nám dává řádně zabrat a ani teď v půlce léta jsme se nedostali na lépe než 7%. Sice teď přijde trošku hlušší období, kvůli dovoleným asi progres tak úplně nebude, ale alespoň na farmu bychom se složit měli a pak to prostě “po tripartiťácku” overgearnem.

Co se náboru týče, tak je otevřený, ideálně MW monk, holy pala a range dps.

Žádné komentáře »

Tento článek neobsahuje žádné komentáře

Vložte svůj komentář

Copyright © 2005-2016 www.tripartita-wow.com | Vytvořilo studio Cossi Design


Publikování nebo jakékoliv jiné formy dalšího šíření obsahu serveru www.tripartita-wow.com a jeho přidruženého fóra
jsou bez souhlasu provozovatelů stránek zakázány. Pro bližší informace nás kontaktujte na info@tripartita-wow.com