Srdečný pozdrav z Hellfire Citadel Srdečný pozdrav z Hellfire Citadel

Kategorie: Tripartita hraje WoW - vložil Meriadoc 1.Červenec 2015 v 1:43

Naše první návštěva v Hellfire Citadel hned první den jejího otevření dopadla, dá se říct, úspěšně. Pět bossů, fajn start na to, že nebylo možné si to osahat a šli jsme víceméně naslepo. První tři bossové k našemu “zděšení” padli napoprvé, možná štěstí začátečníků. Kormrok (schválně si jeho jméno přečtěte pozpátku) už vyžadoval kratičký trénink s pár wipy a Kilrogg, ten už pak znamenal kompletní progres. Jak to tak bývá, poslední pull to vyhrál. V neděli pak epik fail na heroiku, tam příště na progres nepůjde vzít každého. V normálu jsme se vydali na Gorefienda a trápili se s ním hodinu a půl. Sice padl, ale na Iskara už nezbyl pořádně čas. Jen to vejce jsme si lehce osahali a přesvědčili se, že addon Iskar Assist je fakt dobrej. První reset tedy končíme se skóre HFC 6/13N.

Teď už jen ty killy potvrdit v nadcházejícím týdnu. Ideálně už ve středu a raid o prodlouženém víkendu (státní svátky) nechat na průzkum nových zákoutí HFC a progres na jejich obyvatelích.

Rekrutujeme DPS: death knight. Slušné konkurenci se však nebráníme ani na některých jiných pozicích, napište nám ve hře, nebo na fórku.

Žádné komentáře »

Tento článek neobsahuje žádné komentáře

Vložte svůj komentář

Copyright © 2005-2016 www.tripartita-wow.com | Vytvořilo studio Cossi Design


Publikování nebo jakékoliv jiné formy dalšího šíření obsahu serveru www.tripartita-wow.com a jeho přidruženého fóra
jsou bez souhlasu provozovatelů stránek zakázány. Pro bližší informace nás kontaktujte na info@tripartita-wow.com