Prázdninový progres Prázdninový progres

Kategorie: Tripartita hraje WoW - vložil Meriadoc 7.Září 2015 v 23:38

Týden po Xhul’horacovi padla Velhari a další týden i Mannoroth. Z celého normal módu se stala farma. V posledních týdnech, v rámci urychlení, jsme začali přeskakovat spodní patro, abychom se mohli více času věnovat heroic módu. Velký zlom nastal v polovině srpna, kdy se nám podařilo prolomit prokletí Assaultu a hned na to, přes Reavera, Kormroka a Council, jsme prošli až ke Kilroggovi. Tam, na 12/13N a 5/13H, jsme se lehce zasekli.

Archimonde nám dělal problémy celý zbytek srpna a ani pozitivní zkušenosti některých členů z pug raidů posun neznamenaly. Na heroiku jsme si pak vybrali na progres Iskara (záměrně jsme přeskočili Gorefienda), ale individuální chyby, nejen při manipulaci s vejcem, nás neustále wipovaly.

Až první zářijová neděle přinesla sladké ovoce. Skupina statečných napůl doplněná pugem si poradila s Archimondem. Toto, doplňování externisty, ale stále méně a méně, budeme praktikovat do doby, než si ho vyprogresujem na gildovní 1st kill sami. Ten stejný večer, avšak na heroiku: po one-shotu Kilrogga jsme si v pohodě zapsali Gorefienda a nakonec i Iskara. Zakuun se s námi ovšem nemazlil a máme mu co oplácet. Takže aktuální stav HFC 12/13N a 7/13H.

Co se týče náboru, tak stále rekrutujemeheal” s gearem na progres heroiku, ideálně: paladin a monk. Slušné konkurenci se však nebráníme ani na některých jiných pozicích, napište nám ve hře, nebo na fórku a zjistěte si více info.

Žádné komentáře »

Tento článek neobsahuje žádné komentáře

Vložte svůj komentář

Copyright © 2005-2016 www.tripartita-wow.com | Vytvořilo studio Cossi Design


Publikování nebo jakékoliv jiné formy dalšího šíření obsahu serveru www.tripartita-wow.com a jeho přidruženého fóra
jsou bez souhlasu provozovatelů stránek zakázány. Pro bližší informace nás kontaktujte na info@tripartita-wow.com