Patch 4.2 - Firelands(7) a Baradin Hold(2) Patch 4.2 - Firelands(7) a Baradin Hold(2)

Kategorie: Tripartita hraje WoW - vložil Yss 7.Červenec 2011 v 18:00

Tak nám Blizzard nadělil patch 4.2.0 a s ním byl do hry přidán raid ve Firelands a jako bonus do nové PvP sezóny i druhý boss (Occu’thar) v Baradin Holdu.

Occu’thar, tento démonický boss to se svou žravostí po útěku ze své cely trošku přehnal. Mno co, alespoň ho nemusíme nahánět nikde venku a máme ho pěkně zavřeného v západním křídle Baradin Holdu. K samotnému průběhu jeho složení toho není mnoho co říct - na hromadu a zplošnit (nuda).

Raid Firelands přinesl několik nových bossů (7), možnost zajímavých předmětů za reputaci a hlavně želvičky (trash).

Shannox, Beth’tilac, Lord Rhyolith - víc jsme během prvního týdne nestihli. Poslední ze zmíněné trojice měl velmi vtipnou mechaniku boje, kdy mu formou útoků do jeho nohou ukazujete kam má jít (miluju to křupnutí když stoupne na aktivní vulkán).

zdroj: Yss

komentáře (1) »

  1. (This is Amashan Jabari is my original chactraer’s name)It was good to be able to wipe a few times again! (Leveling and running normals for JP is boooooring challenges and getting wiped out (but making progress) is much better!)There’s an awful lot going on in that Alys fight casters playing Starfox, Angry Birds eating worms, 100K DPS tanks (are we really supposed to help them kill the birds maybe I’ll just try keeping EaM, FF, and DoTs up on them next time), everyone grabbing at the same feathers, throwing Starfires on the run while dodging tornadoes, trying to DPS Alys from the ground while dodging worm-fire and looking for Druids to kill (and trying to stay on the correct side of the room while chasing Alys back and forth).Good times!

    komentář od Akinniyi — 21.9.2014 v 20:30

Vložte svůj komentář

Copyright © 2005-2016 www.tripartita-wow.com | Vytvořilo studio Cossi Design


Publikování nebo jakékoliv jiné formy dalšího šíření obsahu serveru www.tripartita-wow.com a jeho přidruženého fóra
jsou bez souhlasu provozovatelů stránek zakázány. Pro bližší informace nás kontaktujte na info@tripartita-wow.com