“Normal” dobrý, ale “heroic” ? “Normal” dobrý, ale “heroic” ?

Kategorie: Tripartita hraje WoW - vložil Meriadoc 20.Červenec 2015 v 1:04

Po čtyřech týdnech raidování v Hellfire Citadel jsme se posunuli na 10/13N. Prvních pět bossů nám jde docela vpohodě, na Kilroggovi se teda občas s jedním wipem seknem, ale jinak je to průlet. První Gorefiend trval pár wipů, než jsme se naučili odbíhat a zaměřovat se na addy a vlastně každý reset si procházíme tím stejným, asi se musíme rozehřát. Iskar víceméně to samé, tam to stojí a padá s formou těch co se v daný moment starají o vejce. Socrethara jsme si nacvičili dobře a moc problémů nedělá. Zakuun je dávačka. Ale Xhul’Horac, tam jsme si prošli třítýdenním progresem, ale je dole, dal setovky a to se počítá. Teď už nám zbývá jen Velhari a jde se na Mannorotha a Archimonda.

Zašli jsme si také znova testnout náš lepší gear do heroiku na Hellfire Assault. Žádná sláva, špatné přepínání Felcaterů, slabší focus na “auťáky”, celkově vzato i ten nejlepší pokus na 5% byl malý zázrak. Co nás ale štve je to asi náhodné spawnování mobů přímo u kanónů. Než si jich všimnem, pár procent jim seberou.

Rekrutujeme DPS: death knight, rogue, mage a hunter. Slušné konkurenci se však nebráníme ani na některých jiných pozicích, napište nám ve hře, nebo na fórku. Stabilní raid time ST+NE 20h-23h.

Žádné komentáře »

Tento článek neobsahuje žádné komentáře

Vložte svůj komentář

Copyright © 2005-2016 www.tripartita-wow.com | Vytvořilo studio Cossi Design


Publikování nebo jakékoliv jiné formy dalšího šíření obsahu serveru www.tripartita-wow.com a jeho přidruženého fóra
jsou bez souhlasu provozovatelů stránek zakázány. Pro bližší informace nás kontaktujte na info@tripartita-wow.com