Nábor na Thunderhornu a novinky ve WotLK Nábor na Thunderhornu a novinky ve WotLK

Kategorie: Tripartita hraje WoW - vložil Meriadoc 20.Květen 2008 v 23:14

Wrath of the Lich KingDobré zprávy obvykle nechodí samy, za což jsme vždy rádi. Kromě našich prvních úspěchů v Karazhanu se naskytla možnost spojení s další českou gildou, Czech Steel. Vedení a potažmo většina hráčů CS akceptovala nabídku na přestoupení do 3P s tím, že více lidí více zmůže, což je pravda. Mají zájem raidovat a to je přesně to, co jim Tripartita může nabídnout. Přejeme všem novým členům, aby se jim v naší gildě líbilo a cítili se v ní s námi příjemně.

Death Knight je prvním hrdinským povoláním ve světě WoW. A právě dnes vyšly na povrch další podstatné informace (již dávno se třeba vědělo, že to bude tanko-dpskovací classa). Takže talent stromy budou => blood (dps), frost (tank) a unholy (vyvolávání). Death knighta může mít každý (vlastník účtu) právě jednoho na každém realmu, kde vychodil alespoň jednu postavu na 55 level. Tato vaše nová postava pak bude rovnou na zmíněném levelu 55 a nebude třeba ji levelovat od jedničky. Zcela nový bude i systém abilit založený na používání run (vzdáleně připomínající shamanské totemy nošené v batozích).

Aby toho nebylo málo z obsahu datadisku málo, tak budou změny i v instancích. 5-man dungy zůstanou stále klasické a heroické. Ale 10-man a 25-man dungy doznají změn. Všechny raidovní instance budou totiž kalibrované, jak pro 10, tak pro 25 hráčů (pochopitelně bude upravená obtížnost i loot). Návštěvou “desítky” v daném týdnu si navíc nezamknete možnost navštívit “pětadvacítku”. A úplně nakonec novinka nastíněná trošku mlhavě, můžeme se těšit na vzdušné souboje.

Žádné komentáře »

Tento článek neobsahuje žádné komentáře

Vložte svůj komentář

Copyright © 2005-2016 www.tripartita-wow.com | Vytvořilo studio Cossi Design


Publikování nebo jakékoliv jiné formy dalšího šíření obsahu serveru www.tripartita-wow.com a jeho přidruženého fóra
jsou bez souhlasu provozovatelů stránek zakázány. Pro bližší informace nás kontaktujte na info@tripartita-wow.com