Progres v Trial of Valor a první mythic zářez Progres v Trial of Valor a první mythic zářez

Kategorie: Tripartita hraje WoW - vložil Meriadoc 11.Prosinec 2016 v 18:56

První půlku listopadu jsme progres strávili na mythic Nythendře v Emerald Nightmare, docela bez úspěchu. Nejlepší pokus byl 22%, čili dost daleko od killu. Pak otevřeli Trial of Valor a druhou půlku listopadu jsme naši pozornost směřovali právě tam. Normal byl relativně v pohodě, taktika na Helyu se musela vypilovat, ale heroic Odyn, to už byl a je jiná káva. Naše maximum 21% po šestihodinovém wipefestu nás přesvědčilo, že bychom mohli kouknout znovu na tu dračici. A skutečně, na začátku prosince, po hodině tréninku Nythendra padla. Takže už i v Legionu jsme mythic gildou.

Nábor probíhá a zájemci se můžou registrovat a podávat přihlášky na našem fórku. Úplně nejvíc nás asi potěší healeři shaman a monk.

Pokořený heroic a vstup do mythic EN Pokořený heroic a vstup do mythic EN

Kategorie: Tripartita hraje WoW - vložil Meriadoc 31.Říjen 2016 v 23:45

Smaragdový sen (neboli Smaragdovou noční můru) se nám podařilo na normal+heroic obtížnost vyčistit za 6 týdnů, což je docela úspěch. Na žádném bossovi neproběhl zásek delší než jeden večer. TOP3 obtížnosti pro naši gildu vévodí Elerethe, následovaná Ursocem a Cenariem, vše na heroic. Samotný Xavius byl docela dávačka a měl by od příštího týdne patřit mezi rozšířenou a pravidelnou farmu.

Jo, mythic, to byla jiná káva, okřesat raid na 20 lidí a učit se zmáknout abilitu navíc na Nythendře. Dostali jsme se sice v progresu za půlku (42%), ale počet wipe už máme téměř tak velký jako součet za normal+heroic dohromady.

Nábor do gildy stále probíhá, berem všechny rozumné, na specu nezáleží, tedy kromě tanka. Ty nehledáme.
Raid time: každá středa a neděle mezi 20h-23h.

The Emerald Nightmare The Emerald Nightmare

Kategorie: Tripartita hraje WoW - vložil Meriadoc 23.Září 2016 v 2:12

První raid jsme plánovali pojmout jako sranda záležitost, ale situace se vyvinula jinak. A tak jsme bez extra přípravy a selfbuffů došli až ke čtvrtému bossovi. Ano, druhý raid již bude serioznější, doneseme si flasky, jídla, povinné budou alespoň slabší enchanty a gemy. A postupně budeme v našich nárocích přitvrzovat, především s blížícím se příchodem heroic verze, až bude pochopitelně povinná komplet raidovací výbava.
Na druhém raidu jsme dali další tři bosse a pak na konci místo trénování Xaviuse jsme zkusili heroik Nythendru, ale bohužel bez úspěchu.
Třetí raid byla spíše farma prvních šesti bossů a kratší progres posledního s úspěšným zakončením, takže Xavius na normálu to má zpočítané a jdeme se plně soustředit na heroic.

Šestý datadisk “WoW: Legion” startuje Šestý datadisk “WoW: Legion” startuje

Kategorie: Tripartita hraje WoW - vložil Meriadoc 29.Srpen 2016 v 20:48

Minutu po půlnoci odstartuje další datadisk a my se chystáme být u toho. Po odražení invazních sil Legie z důležitých koutů Azerothu bude naším úkolem přenést hru na druhou půlku hřiště. Přesuneme se na nový kontinent Broken Islands, tam objevíme bájné Pillars of Creation a zapudíme Legii z Azerothu nadobro (tomu samozřejmě nikdo neuvěříme, datadisky s Legií bývají povedené, ale pro ten pocit, proč ne). Poté budeme po tři týdny prvně v rychlosti levelit na 110 a následně equipovat na item level potřebný pro raidování.

Nábor probíhá a zájemci se můžou registrovat a podávat přihlášky na našem fórku.

Tuctový gildovní srázek Tuctový gildovní srázek

Kategorie: Tripartita mimo WoW - vložil Meriadoc 29.Červenec 2016 v 13:15

Tuctový gildovní srázek bude jak již název napovídá dvanáctou celogildovní akcí. Po loňské obrodě bychom rádi navázali neméně podařeným setkáním, jak jinak než v Brně a to v sobotu 24.9.2016. Detaily ohledně přesného časového harmonogramu a doprovodných akcí budou řešeny průběžně na fórku. Zvaní jsou pochopitelně všichni bývalí i současní tripartiťáci. Kvůli rezervaci potřebuji vědět kolik nás bude a tudíž je třeba se na akci dostatečně dopředu přihlásit (ideálně do konce srpna, po individuální domluvě i pár dní později). Přihlášky tedy pište do v této diskuze. Pakliže máte zájem se zúčastnit naší oslavy, ale nedaří se vám zobrazit přihlašovací diskuzi, pak následujte tento odkaz. Jestliže si nepamatujete heslo, tak nám napište na info@tripartita-wow.com.
P.S. foťák bude

Srdečné pozdravy z Ústí Srdečné pozdravy z Ústí

Kategorie: Tripartita mimo WoW - vložil Meriadoc 26.Červen 2016 v 0:45

Den začal fajnově, v Brně vedro jako kráva a do toho padesátiminutová fronta na myčku, následně tříapůlhodiná cesta na severozápad, oběd Na rychtě a ubytko Na statku. Meteorologové se skoro trefili. Blood nás sice varoval, ale to klukům nezabránilo postavit party stan s obrácenou střechou, jež se nám následně stalo osudným. Suchý nezůstal nikdo, snad leda prckové, kteří se tou dobou nosili v náručí. I přesto toto malé faux pais patří velký dík za úspěch akce pánům domácím, Sheekovi a Vennemu (snad za ty vypitý šampusy na závěr nedostal od ženy moc velký kartáč). Michelinská hvězda a řád zlaté vařečky pak patří Vašnostovi a externistovi Petrovi za chuťovku na rožni, kterou Apo, v nejtěžších chvílích, kryl vlastním tělem. (viz přiložená fotka) Když se po průtrži mračen na obzoru zjevila duha, nic již akci nezabránilo nabrat kurz směrem “konec dobrý, všechno dobré“. No a koláčky od Witchky, to už byl jen zlatý hřebíček … Obšírnější hodnocení a další ohlasy najdete na fórku.
Tak zase příště, snad nějaké bude. Ano, tímto se s Jerrou zvem. :-)

Začátkem podzimu pak na shledanou v Brně. Informace o celogildovní stretku se objeví během prázdnin.

Pauza v progresu Pauza v progresu

Kategorie: Tripartita hraje WoW - vložil Meriadoc 31.Květen 2016 v 20:29

Již skoro dva měsíce jsme nebyli mythic progres a od začátku MS v hokeji ani farmu. Vzhledem k nadcházejícímu ME ve fotbale a také blížícím se prázdninám a navazujícímu datadisku WoW: Legion tak nějak nastal čas chodit “for fun” raidy na achievy. Nezříkáme se progresu ani farmy v mythicu úplně, ale už moc nevěříme, že se nás sejde potřebných 20. Možná až přijde nerf HFC v prepatchi, tak toho Gorefienda a další sundáme i v menším počtu.

Mimo to vyšla další hra od Blizzardu, Overwatch, jež si získala v naší komunitě značnou popularitu. Když už jsme u zpráv mimo WoW, tak nezapomínejme ani na nový film Warcraft, u nás s podtitulem “První střet“.

Nábor nových hráčů probíhá, především s výhledem na září, není však tak aktivní jako na začátku roku.

Aktuální progres a nábor Aktuální progres a nábor

Kategorie: Tripartita hraje WoW - vložil Meriadoc 31.Květen 2016 v 17:00

WoW Guild Rankings

HFC 5/13M + Gorefiend 65% (20.4.2016)

Tank nehledáme (max s dps offspecem)
Melee DPS hledáme (ideálně monk, rogue)
Range DPS hledáme (cokoli)
Heal hledáme (ideálně monk, shamy)

Nová raidovací instance Ústí n/L Nová raidovací instance Ústí n/L

Kategorie: Tripartita mimo WoW - vložil Meriadoc 29.Duben 2016 v 14:14

Naše ústecká klika opět po roce připravuje víkendovku. Zevrubná náplň akce bude v pátek hospoda (alkohol), v sobotu grilovačka (alkohol) a v neděli probouzení (nenávist k alkoholu). Srdečně zváni jsou všichni aktuální raideři, ale i ti, kteří s námi zažili progress ve WoD a z rozličných důvodů svoji kariéru již ukončili, či přerušili.

Vzhledem k povaze akce je třeba se dopředu přihlásit, aby se zarezervoval potřebný počet … všeho. Přihlašovat se tedy můžete zde. Tamtéž jsou uvedeny podrobnější informace o plánu akce.

Pokud vám termín akce nevyhovuje, nebo nepatříte k WoD komunitě, pak nesmutněte a nic si neplánujte na poslední dva víkendy v září. O jedné ze zmíněných sobot se bude v Brně konat dvanácté celogildovní stretko (informace budou následovat v létě).

Gorefiend je silný protivník Gorefiend je silný protivník

Kategorie: Tripartita hraje WoW - vložil Meriadoc 31.Březen 2016 v 20:04

Prvních pět bossů už docela v pohodě a pravidelně farmíme, ale co se nám opravdu nedaří je progres na Gorefiendovi. Jednak se na ten progres nesejdem v ideální sestavě, a druhak, když už se sejdem, tak tam pobíháme jak kuřata po dvorku. Takže za úspěch vždy považujeme alespoň se dostat do feastu. Což není věru mnoho.

A proto také máme dost času zabývat se oddechovými aktivitami jako třeba honbou za běžnými achievementy:

ale i těmi speciálními:

Nábor do našeho raid týmu je otevřený na všech pozicích kromě tanka.
Raid time: každá středa a neděle mezi 20h-23h.

Další stránka »
Copyright © 2005-2016 www.tripartita-wow.com | Vytvořilo studio Cossi Design


Publikování nebo jakékoliv jiné formy dalšího šíření obsahu serveru www.tripartita-wow.com a jeho přidruženého fóra
jsou bez souhlasu provozovatelů stránek zakázány. Pro bližší informace nás kontaktujte na info@tripartita-wow.com