Šťastné a veselé přeje Santa Reaver Šťastné a veselé přeje Santa Reaver

Kategorie: Tripartita hraje WoW - vložil Meriadoc 22.Prosinec 2015 v 13:28

Na pár dní se zastavme, sklopme zbraně a protrpme si vánoční shon s našimi blízkými. Hned po svátcích, však naostřit, naleštit a s radostí zpět do boje. Máme také tomu “jednoprocentnímu” Iron Reaverovi dost co oplácet. Narozdíl od mythickéhoHellfire Assaultu, který už máme dobře natrénovaný a dáváme ho na první-druhý pull. Do konce roku se už na mythik asi nesejdeme.

Takže do nového roku vstoupíme s progresem HFC 1/13M.

Co se týče náboru, tak stále rekrutujeme “heal” s gearem na progres, ideálně: druid a monk. Slušné konkurenci se však nebráníme ani na některých jiných pozicích, například DPS s tank a nebo heal offspecem, napište nám ve hře, nebo na fórku a zjistěte si více info.

Heroic Archimonde down Heroic Archimonde down

Kategorie: Tripartita hraje WoW - vložil Meriadoc 25.Listopad 2015 v 1:08

Po týdnech zkoušení, jak vlastními silami, tak i doplňovaní pugem, jsme minulou středu zaznamenali závěrečný zářez v heroik HFC. Nejednalo se o nejčistší kill, ale o to vůbec nešlo. Nejděsivější na celé té situaci kolem Archimonda je to, že v neděli jsme si ho šli zkusit ještě jednou, na bonus rolly, a dali jsme ho napoprvé a tentokrát docela s přehledem. Oba dva killy můžete shlédnout na youtube. Ještě jedna zajímavost, při prvním killu dostalo “curve” achievement pouze šest hráčů, jedenáct už ho mělo z premade raidů.

Aktuálně tedy HFC 13/13H.

Naše další kroky tedy směřuji do mythic verze Hellfire Citadely, uvidíme, snad již ten další týden se tam mrknem. Vracet do heroiku se však budeme i nadále, kvůli gearu.

Co se týče náboru, tak stále rekrutujeme “heal” s gearem na progres, ideálně: druid a monk. Slušné konkurenci se však nebráníme ani na některých jiných pozicích, například DPS s tank a nebo heal offspecem, napište nám ve hře, nebo na fórku a zjistěte si více info.

Jsme zpět a s novou anketou Jsme zpět a s novou anketou

Kategorie: Administrace - vložil Meriadoc 16.Listopad 2015 v 12:29

Po dvoutýdenním výpadku jsme opět online. Problém způsobený napadením DNS záznamu se podařilo identifikovat a odstranit a my se tak opět můžeme vrhnout do debat na fórku. Ukončili jsme také minulou anketu, jež skončila s tímto výsledkem:

Za předpokladu, že jste skončili nebo skončíte s WoW, jaký byl/by byl váš důvod:
Začala to být nuda, grind itemů pořád dokola (45%)
Skončili mí přátelé, tak mě tam nic nedrží (35%)
Přešel/a jsem na jinou online hru (12%)
Dosáhl/a jsem všeho, co jsem chtěl/a (7%)

Vydáváme ihned anketu novou:

Jaký máte názor na nové povolání Demon Hunter v datadisku WoW: Legion ?

Mezitím jsme posunuli i progres a máme nyní HFC 12/13H.

Co se týče náboru, tak stále rekrutujeme “heal” s gearem na progres heroiku, ideálně: druid a monk. Slušné konkurenci se však nebráníme ani na některých jiných pozicích, napište nám ve hře, nebo na fórku a zjistěte si více info.

Pěkný průlom v HFC Pěkný průlom v HFC

Kategorie: Tripartita hraje WoW - vložil Meriadoc 15.Říjen 2015 v 13:42

Na srázku jsme si řekli, že se musíme konečně posunout, a taky že jo. Hnedka za dva dny v lehce oslabené sestavě (i když vlastně … ) jsme vyprogresovali Xhul’horaca a 2 minuty po oficiálním konci raidu (na klasický poslední pull) padl i Fel Lord Zakuun. Socrethar stále odolával, nedokázali jsme se poprat s těmi dušemi. Další týden se podařilo potvrdit zabití těch dvou bossů a přidali jsme Mannorotha, díky zkratce do třetího patra. Socrethar i tehdy odolal. Tři pully na heroickým Archimondovi nám ukázaly, že ještě musíme dost zabrat. Náš nápor nevydržel Socrethar až minulou neděli a my se konečně mohli podívat i na posledního bosse v heroiku, Velhari. Pár pullů, jedna třetí fáza, to ještě musíme potrénovat.

Aktuálně tedy HFC 11/13H.

Co se týče náboru, tak stále rekrutujeme “heal” s gearem na progres heroiku, ideálně: paladin a monk. Slušné konkurenci se však nebráníme ani na některých jiných pozicích, napište nám ve hře, nebo na fórku a zjistěte si více info.

Ohlédnutí za výročním stretkem Ohlédnutí za výročním stretkem

Kategorie: Tripartita mimo WoW - vložil Meriadoc 29.Září 2015 v 15:01

V sobotu 26.9.2015 jsme, v pěkném počtu 27 bývalých i současných členů, oslavili 10 let 3P na WoW. Popoledního rozjezdu na Líšeňském Oktoberfestu (U Fidela) se zúčastnila téměř polovina účastníků. Zbytek poté dorazil až na hlavní párty do našeho salónku v centru Brna (Stopkova plzeňská pivnice). Součástí akce bylo i promítání fotek z minulých deseti srazů na tamní televizi. Po zavíračce o půlnoci jsme ještě v počtu devíti statečných navštívili dříve oblíbený podzemní The Pub. Fail v podobě absence pořádného foťáku beru čistě na sebe. Více se rozepíšu v této diskuzi na fórku.

Těšíme se na příště, snad to nebude trvat dalších pět let.

Archimonde down Archimonde down

Kategorie: Tripartita hraje WoW - vložil Meriadoc 24.Září 2015 v 11:00

Archimonde down, HFC 13/13N. Dvakrát jsme ho zabili doplnění pugem do počtu minimálně 25 hráčů, až konečně Blizzard napravil svou chybu ve scalingu pro menší skupiny a zabili jsme si ho sami, tak jak to má být. Takže Hellfire Citadelu máme vyčištěnou, budeme se do ní však nadále vracet na některé bosse, než si je složíme a budeme farmit na heroiku, převážně setovkové a právě Archimonda.

V heroiku žádný extra posun nepřišel. Kromě již zmíněného Zakuuna na 15% jsme zkoušeli Socrethara, ovšem jen na 35%, tam nám chybí lepší management malých addů. Největší šanci na posun vidíme v Xhul’horacovi, kde máme wipe na 2%. Zůstáváme tak na HFC 7/13H.

Co se týče náboru, tak stále rekrutujemeheal” s gearem na progres heroiku, ideálně: paladin a monk. Slušné konkurenci se však nebráníme ani na některých jiných pozicích, napište nám ve hře, nebo na fórku a zjistěte si více info.

Prázdninový progres Prázdninový progres

Kategorie: Tripartita hraje WoW - vložil Meriadoc 7.Září 2015 v 23:38

Týden po Xhul’horacovi padla Velhari a další týden i Mannoroth. Z celého normal módu se stala farma. V posledních týdnech, v rámci urychlení, jsme začali přeskakovat spodní patro, abychom se mohli více času věnovat heroic módu. Velký zlom nastal v polovině srpna, kdy se nám podařilo prolomit prokletí Assaultu a hned na to, přes Reavera, Kormroka a Council, jsme prošli až ke Kilroggovi. Tam, na 12/13N a 5/13H, jsme se lehce zasekli.

Archimonde nám dělal problémy celý zbytek srpna a ani pozitivní zkušenosti některých členů z pug raidů posun neznamenaly. Na heroiku jsme si pak vybrali na progres Iskara (záměrně jsme přeskočili Gorefienda), ale individuální chyby, nejen při manipulaci s vejcem, nás neustále wipovaly.

Až první zářijová neděle přinesla sladké ovoce. Skupina statečných napůl doplněná pugem si poradila s Archimondem. Toto, doplňování externisty, ale stále méně a méně, budeme praktikovat do doby, než si ho vyprogresujem na gildovní 1st kill sami. Ten stejný večer, avšak na heroiku: po one-shotu Kilrogga jsme si v pohodě zapsali Gorefienda a nakonec i Iskara. Zakuun se s námi ovšem nemazlil a máme mu co oplácet. Takže aktuální stav HFC 12/13N a 7/13H.

Co se týče náboru, tak stále rekrutujemeheal” s gearem na progres heroiku, ideálně: paladin a monk. Slušné konkurenci se však nebráníme ani na některých jiných pozicích, napište nám ve hře, nebo na fórku a zjistěte si více info.

Výroční gildovní sraz Výroční gildovní sraz

Kategorie: Tripartita mimo WoW - vložil Meriadoc 4.Srpen 2015 v 13:12

V průběhu srpna (přesné datum je zapomenuto) uplyne neuvěřitelných 10 let od vstupu Tripartity do světa WoW. Za tu dobu se v gildě objevilo, tu na kratší dobu, tu na delší, někdo na doživotí, přes 300 hráčů. Podstatná část se navíc ukázala osobně na deseti velkých srazech mezi lety 2006 a 2010. Pětiletou odmlku se chystáme přerušit super-výročním srazem na oslavu kulatých gildovních desátin. Sraz se uskuteční jako tradičně v Brně a to 26.9.2015. Detaily ohledně přesného časového harmonogramu a doprovodných akcí budou řešeny průběžně na fórku. Zvaní jsou pochopitelně všichni bývalí i současní tripartiťáci. Kvůli rezervaci potřebuji vědět kolik nás bude a tudíž je třeba se na akci přihlásit (ideálně do konce srpna, po individuální domluvě i pár dní později). Přihlášky tedy pište do v této diskuze. Pakliže máte zájem se zúčastnit naší oslavy, ale nedaří se vám zobrazit přihlašovací diskuzi, pak následujte tento odkaz. Jestliže si nepamatujete heslo, tak nám napište na info@tripartita-wow.com. Na všechny minulé srazy na místě zavzpomínáme shlédnutím fotek (jen pro otrlé).

“Normal” dobrý, ale “heroic” ? “Normal” dobrý, ale “heroic” ?

Kategorie: Tripartita hraje WoW - vložil Meriadoc 20.Červenec 2015 v 1:04

Po čtyřech týdnech raidování v Hellfire Citadel jsme se posunuli na 10/13N. Prvních pět bossů nám jde docela vpohodě, na Kilroggovi se teda občas s jedním wipem seknem, ale jinak je to průlet. První Gorefiend trval pár wipů, než jsme se naučili odbíhat a zaměřovat se na addy a vlastně každý reset si procházíme tím stejným, asi se musíme rozehřát. Iskar víceméně to samé, tam to stojí a padá s formou těch co se v daný moment starají o vejce. Socrethara jsme si nacvičili dobře a moc problémů nedělá. Zakuun je dávačka. Ale Xhul’Horac, tam jsme si prošli třítýdenním progresem, ale je dole, dal setovky a to se počítá. Teď už nám zbývá jen Velhari a jde se na Mannorotha a Archimonda.

Zašli jsme si také znova testnout náš lepší gear do heroiku na Hellfire Assault. Žádná sláva, špatné přepínání Felcaterů, slabší focus na “auťáky”, celkově vzato i ten nejlepší pokus na 5% byl malý zázrak. Co nás ale štve je to asi náhodné spawnování mobů přímo u kanónů. Než si jich všimnem, pár procent jim seberou.

Rekrutujeme DPS: death knight, rogue, mage a hunter. Slušné konkurenci se však nebráníme ani na některých jiných pozicích, napište nám ve hře, nebo na fórku. Stabilní raid time ST+NE 20h-23h.

Srdečný pozdrav z Hellfire Citadel Srdečný pozdrav z Hellfire Citadel

Kategorie: Tripartita hraje WoW - vložil Meriadoc 1.Červenec 2015 v 1:43

Naše první návštěva v Hellfire Citadel hned první den jejího otevření dopadla, dá se říct, úspěšně. Pět bossů, fajn start na to, že nebylo možné si to osahat a šli jsme víceméně naslepo. První tři bossové k našemu “zděšení” padli napoprvé, možná štěstí začátečníků. Kormrok (schválně si jeho jméno přečtěte pozpátku) už vyžadoval kratičký trénink s pár wipy a Kilrogg, ten už pak znamenal kompletní progres. Jak to tak bývá, poslední pull to vyhrál. V neděli pak epik fail na heroiku, tam příště na progres nepůjde vzít každého. V normálu jsme se vydali na Gorefienda a trápili se s ním hodinu a půl. Sice padl, ale na Iskara už nezbyl pořádně čas. Jen to vejce jsme si lehce osahali a přesvědčili se, že addon Iskar Assist je fakt dobrej. První reset tedy končíme se skóre HFC 6/13N.

Teď už jen ty killy potvrdit v nadcházejícím týdnu. Ideálně už ve středu a raid o prodlouženém víkendu (státní svátky) nechat na průzkum nových zákoutí HFC a progres na jejich obyvatelích.

Rekrutujeme DPS: death knight. Slušné konkurenci se však nebráníme ani na některých jiných pozicích, napište nám ve hře, nebo na fórku.

Další stránka »
Copyright © 2005-2016 www.tripartita-wow.com | Vytvořilo studio Cossi Design


Publikování nebo jakékoliv jiné formy dalšího šíření obsahu serveru www.tripartita-wow.com a jeho přidruženého fóra
jsou bez souhlasu provozovatelů stránek zakázány. Pro bližší informace nás kontaktujte na info@tripartita-wow.com