Tripartita se chystá do Highmaulu Tripartita se chystá do Highmaulu

Kategorie: Tripartita hraje WoW - vložil Meriadoc 20.Prosinec 2014 v 14:22

Jak jsme avizovali, vrátili jsme se vyloženě uvolněně, beze spěchu. Zatímco spousta gild již dávno progresuje, my teprve skládáme tým, především tedy sháníme healery. Jinak ale bereme všechny hráče, kteří akceptují náš pozvolný rozjezd a tempo. První gildovní raid máme naplánovaný na zítra, neděli 21.12. od 20h00, bereme to jako takový dárek k Vánocům. Digdag jako RL už toho má v HM dost projité s pugem, tak nám předá poznatky. A snad tedy něco dáme a nepůjdeme jen na zdvořilostní návštěvu.

Co se týče složení gildy, ohlas ex-členů byl až nečekaný. Některá setkání pak byla vyloženě náhodná. Aktuálně je nás na Drak’thulu 20 tripartiťáků (veteránů) z různých epoch gildy od Mystiqu, Dentargu až po Thunderhorn. A k tomu již skoro další dvacítka nových a slibných členů.

Všem novým zájemcům o vstup do našich řad doporučuji zaregistrovat se na naše fórum, kde v sekci věnované Drak’thulu zjistíte bližší podrobnosti o tom, co s gildou zamýšlíme. Tam můžete také zanechat váš vzkaz (dotaz, přihláška, …). S dotazem se samozřejmě můžete ozvat i ingame (postavy Meriadoc/Kalimac).

Akce prosinec a leden Akce prosinec a leden

Kategorie: Tripartita mimo WoW - vložil Meriadoc 8.Prosinec 2014 v 0:45

V prosinci a lednu se k nám můžete přidat a zúčastnit se následujících akcí:

18.12.2014 proběhne klasický předvánoční pijácký srázek, info a přihlášky zde
17.1.2015 proběhne další sportovní akce - lasergame, info a přihlášky zde

Vzhledem k tomu, že obě akce vyžadují rezervaci míst pro účastníky, prosím vězte, že pro předvánoční setkání je deadline 10.12. a pro novoroční lasergame 28.12. Pokud se přihlásíte po těchto datech, již pro vás nebude místo u stolu.

Pakliže ještě nemáte přístup do soukromé sekce, tak si napište do tohoto topiku a my vám jej zařídíme. Jestli si nepamatujete heslo, napište na info@tripartita-wow.com.

Spustili jsme TeamSpeak Spustili jsme TeamSpeak

Kategorie: Administrace - vložil Meriadoc 24.Listopad 2014 v 2:10

Jelikož jsme zjistili, že oficiální licence na ventrilo obsahuje jen 8 součaných připojení, našli jsme lepší řešení a tohle si necháme jen jako zálohu. Alin se opět činil a nainstaloval teamspeak server až pro 32 lidí. V případě potřeby je možné to dokonce ještě navýšit. Přihlašovací údaje jako adresa a heslo najdete na fórku v tomto topiku v soukromé sekci. Místnosti jsou stejné jako na ventrile pro Diablo a WoW, v případě zájmu vytvořím další. Klienta na 32 respektive 64 bitovou verzi si můžete z našich stránek stáhnout zde.

Registrování na fórum jede bez problémů, pokud by se ovšem ještě spamboti objevili, máme pro ně s Alinem překvápko.

Nelze nezmínit stupně vítězů v levelování ve WoD (první tři stovky): Ardy, Meri a Drak. Gratulujeme však nejen jim.

Tripartita na Drak’thulu Tripartita na Drak’thulu

Kategorie: Tripartita hraje WoW - vložil Meriadoc 10.Listopad 2014 v 23:51

Už nějakou dobu zpět jsem to tušil, a když mi Blizzard poslal lákadlo ve formě týdne hraní zdarma, tak to bylo jasný. Pojmu to ovšem trochu jinak, už nechci plnit dejlíky za milion postav, levelovat všech 15 profesí na max a honit achievementy. Jeden main (klika je, že součástí datáče je i boost na 90lvl) a jeden alt. Na víc stejně ani nemám čas, prcek by vám mohl vyprávět. Takže jsem se rozhodl to všechno na starém serveru opustit a odejít (náplast se musí strhnout rychle). A tak jsme založili gildu a nabíráme. Horda na DT, proč ne. Stejně tam pár bývalých tripartiťáků hraje, případně jak vyjde datáč, tak začne opět hrát.

Vítáni jsou všichni slušní lidé, na věku nezáleží (určité lidské kvality s věkem nesouvisí), jsme už povětšinou starší hráči se spoustou zkušeností, takže chvástači a hašteřivci mezi námi nevydrží. Nováčci nám nevadí, vždyť ve WoD budou všichni noví. Pro potřeby sólo i skupinového hraní provozujeme ventrilo server. Bývalým gilďákům stačí, když se ozvou a hned je berem.

Všem novým zájemcům o vstup do našich řad doporučuji zaregistrovat se na naše fórum, kde v sekci věnované Drak’thulu zjistíte bližší podrobnosti o tom, co s gildou zamýšlíme. Tam můžete také zanechat váš vzkaz (dotaz, přihláška, …). S dotazem se samozřejmě můžete ozvat i ingame.

Akce podzim/zima Akce podzim/zima

Kategorie: Tripartita mimo WoW - vložil Meriadoc 7.Listopad 2014 v 23:12

V listopadu, prosinci a lednu se k nám můžete přidat a zúčastnit se následujících akcí:

28.11.2014 tentokrát si vyjdem na whiskovou ochutnávku, tradiční svatoondřejskou s dudáckým vystoupením, info zde
18.12.2014 proběhne klasický předvánoční pijácký srázek, info a přihlášky zde
17.1.2015 proběhne další sportovní akce - lasergame, info a přihlášky zde

Krátce zpět k říjnovému srazu. Jedním slovem “pochvala”. Více slovy asi takto: sešlo se nás nejvíc od poslední lasergame a to ještě dva nahlášení museli na poslední chvíli odříct kvůli služební pohotovosti. Co na tom, že polovina byla většinu času na čaji a kofole, zábava byla a to je hlavní. Výjimkou byla chvíle když prolétla runda na počest novopečené mladé paní Blanche, to odmítli jen řidiči, gratulujem. Jen doufám, že nikdo nezklame a předvánoční hospůdka se vydaří neméně. Dárky nenoste, heh.

Pakliže ještě nemáte přístup do soukromé sekce, tak si napište do tohoto topiku a my vám jej zařídíme. Jestli si nepamatujete heslo, napište na info@tripartita-wow.com.

Diablo klan Tripartita <3P> Diablo klan Tripartita <3P>

Kategorie: Tripartita mimo WoW - vložil Meriadoc 19.Říjen 2014 v 21:55

Diablo 3 s rozšířením Reaper of Souls hráčům umožnil se sdružovat do komunit a klanů. Tripartita nezůstala pozadu a kluci klan již dříve založili, najdete ho pod klasickým jménem nebo zkratkou: Tripartita <3P>. Všechny žádosti o přijetí budou vyřízeny kladně (ať už jste bývalý tripartiťák nebo ne), ale přístup na ventrilo bude mít jen ten, kdo se zaregistruje na fórku a stane se faktickým členem. Ještě dodám, že většina hrajeme na “non-season softcore”, v season případně hardcore máme jen takové podružné postavy.

Jako další krok v boji se spamboty jsem zneveřejnil valnou většinu fóra (kromě pravidel a administrace). Takže odteď je třeba se přihlásit, abyste si mohli jak psát, tak i číst. Věřím, že to není napořád a že dají pokoj, aby se mohlo vše vrátit do původních kolejí. Proces registace a přímý link pro založení účtu najdete v tomto topiku.

Ventrilo is back Ventrilo is back

Kategorie: Administrace - vložil Meriadoc 7.Říjen 2014 v 14:36

Podařilo se nám nainstalovat a zprovoznit vlastní ventrilo server. Skvělá práce Aline, díky. Přihlašovací údaje jako host, port a heslo najdete na v tomto topiku na fórku v soukromé sekci. Místnosti jsem vytvořil pro Diablo a WoW, v případě zájmu vytvořím další. Zatím jsem ponechal fungovat neautorizované přihlašování (guest), ale je možné, že do budoucna všem vytvořím vlastní účet. (jako bezpečnostní ochranu)

Mimo to se mi podařilo alespoň v určité podobě rozjet registrování na fórum, které jsem musel nedávno vypnout kvůli útokům spambotů. Víc v tomto topiku.

Podzimní akce Podzimní akce

Kategorie: Tripartita mimo WoW - vložil Meriadoc 3.Říjen 2014 v 16:44

V říjnu a listopadu se k nám můžete přidat a zúčastnit se následujících akcí:

24.10.2014 proběhne další ze série čistě pijáckých srázků, info a přihlášky zde
28.11.2014 tentokrát si vyjdem na whiskovou ochutnávku, tradiční svatoondřejskou, info zde

Pakliže ještě nemáte přístup do soukromé sekce, tak si napište do tohoto topiku a my vám jej zařídíme. Pakliže si nepamatujete heslo, nebo chcete zřídit účet, pak nám napište na info@tripartita-wow.com.

Zářijové akce Zářijové akce

Kategorie: Tripartita mimo WoW - vložil Meriadoc 3.Září 2014 v 15:09

V září se k nám můžete přidat a zúčastnit se následujících akcí:

18.9.2014 Jerra&co. zajde na další rumovou ochutnávku, info zde
19.9.2014 čili den poté si dáme další čistě pijácký srázek, info a přihlášky zde

O naší poslední akci, kterou byl srpnový minigolfový turnaj si můžete přečíst zde.

Pakliže ještě nemáte přístup do soukromé sekce, tak si napište do tohoto topiku a my vám jej zařídíme. Pakliže si nepamatujete heslo, nebo chcete zřídit účet, pak nám napište na info@tripartita-wow.com.

GamesCon News GamesCon News

Kategorie: WoW ve světě - vložil Meriadoc 15.Srpen 2014 v 0:23

Warlords of Draenor vyjdou 13.11.2014, to bylo oznámeno včera v Kolíně nad Rýnem na tradičním herním veletrhu GamesCon. Jako vždy takovouto informaci Blizzard doprovodil krásným filmečkem.

Do zbraně, stará horda se blíží …


Kompletní informace o chystaných novinkách si můžete prohlédnout zde.

Další stránka »
Copyright © 2005-2016 www.tripartita-wow.com | Vytvořilo studio Cossi Design


Publikování nebo jakékoliv jiné formy dalšího šíření obsahu serveru www.tripartita-wow.com a jeho přidruženého fóra
jsou bez souhlasu provozovatelů stránek zakázány. Pro bližší informace nás kontaktujte na info@tripartita-wow.com