Vánoční dárek v podobě speciálního stretka Vánoční dárek v podobě speciálního stretka

Kategorie: Tripartita mimo WoW - vložil Meriadoc 24.Prosinec 2013 v 14:59

Vánoce jsou zde, čas bilancování a nových předsevzetí. Šťastné a veselé. Kromě šíření pohodové a radostné atmosféry je to i čas setkávání s rodinou a přáteli. Vzhledem k tomu, že poslední větší sraz byl před více než rokem, jsme se rozhodli a připravili takový jiný gildovní srázek (i když už spíše v čase povánočním). Zajdem se trochu vypotit na lasergame, což i s přípravou, samotnou hrou a následným osprchováním vyjde tak na 2-2,5 hodiny (podle počtu přihlášených) a poté zajdem do rezervované restaurace na “občerstvení” a diskuzi o tom, kdo měl nejlepší trefu.

Kompletní informace včetně času a místa srazu najdete v tomto topiku na fórku. Pokud nemáte přístup, pak o něj požádejte zde. Pro případné zájemce předesílám, že přihláška je vlastně rezervační poplatek a ten činí 95 Kč, což je cena za jednu hru. Takže každý účastník bude platit až svoji druhou/třetí bitvu.

Historické statistiky hostingu Historické statistiky hostingu

Kategorie: Administrace - vložil Meriadoc 9.Prosinec 2013 v 23:54

Na začátku listopadu skončilo sedmileté působení našich gildovních stránek ve stávající podobě na profesionálním hostingu. Tak jsem si řekl, že bych mohl sesumírovat sesbírané statistiky a podělit se. Nejtěžší krok představovalo odfiltrování všech botů a jiných logovacích scriptů. Předtím nás rok a něco prezentoval design od Hanzela na Cossiho osobní doméně, z této etapy se však žádná data nedochovala.

A teď již k základním faktům: stránky včetně fórka a bývalých subdomén (chat, raid kalendář, dkp systém a wowwiki) zaznamenaly dohromady 210572 návštěv, což je průměrně nějakých 82 jednotlivých návštěv denně, o které se postaralo v průměru 36 unikátních návštěvníků (počet unikátních návštěvníků vychází z toho, že nikdo není počítán víckrát i když stránky navštíví v průběhu dne několikrát). Všichni návštěvníci dohromady pak postahovali 557 GB dat, především ve formě soundtracků, fotek ze srazů a screenů ze hry.

Další statistika se týká operačních systémů, výsledky jsou předvídavé, Windows patří více než 95%, zbytek tvoří Linux, Macintosh, mobily a dokonce i konzole. Mezi webovými prohlížeči si celkově nejoblíbenější pozici drží Firefox, jehož křivka je však mírně klesající, přičemž ho Google Chrome v posledním roce těsně předstihl, jeho současní uživatelé jsou právě bývalí majitelé FF, ale také IE, (zisky obou se v posledních 3 letech pohybují kolem 25-35%), třetí místo si s porcí dlouhodobě dosahující 20% drží Opera, čtvrtý Internet Explorer se pak pohybuje spíš pod 15%, a pátá Mozilla kolem 5%, zanedbatelný podíl necelé 1% dohromady tvoří Safari, Netscape a Konqueror. Celých 13% návštěvníků tvořili takoví, kteří na stránky přistupovali přes vyhledávače (převážně Google a Seznam), zbytek pak používalo buď přímou adresu nebo jakýkoliv typ bookmarku. Poslední statistika vypovídá o tom, co návštěvníci na vyhledávačích hledali a co je na naše stránky odkázalo, vyhrála slova a spojení wow/addon a wow/patch a jejich obměny (addony, addons, patche, patches) následované slovy warcraft, soundtrack, tripartita, thunderhorn a wowwiki.

Ohledně již zmíněného překvapení probíhá hlasování o podobě a místě konání. Pokud byste měli zájem se dozvědět něco víc již teď, tak neváhejte navštívit tento topik na fórku. Jinak bude finální podoba oznámena na vánoce a to také začneme přijímat přihlášky.

BlizzCon News BlizzCon News

Kategorie: WoW ve světě - vložil Meriadoc 9.Listopad 2013 v 13:19

Včera v průběhu prvního dne herního veletrhu BlizzCon 2013 došlo k prvnímu oficiálnímu a konkrétnímu vyjádření ohledně nového World of Warcraft datadisku s podtitulem

Warlords of DraenorKompletní informace o chystaných novinkách si můžete prohlédnout zde.

Výtah z oficiálních informací (přeložené).

Nový začátek pro naše stránky Nový začátek pro naše stránky

Kategorie: Administrace - vložil Meriadoc 24.Říjen 2013 v 21:47

RestartStránky s fórkem byly opět zachráněny, tentokrát na více než jen jeden další rok. Snad. Přestěhovali jsme se na nový hosting, takový garážový, tedy spíše “rodinný”. Aby byl nový začátek zřetelnější plánuji menší aktualizaci stránek, včetně jejich zeštíhlení. Nicméně vzhled bych rád zachoval stejný. Fórum také projde menším promazáním příspěvků a topiků, především předělám sekce. Když nad tím teďka tak přemýšlím, tak to bude asi dost práce … takže DÍK ALINE.

A aby toho nebylo málo tak chystáme na konec roku menší překvapení. Respektive uvidíme, jestli to stihneme připravit, ale kdyžtak to pouze odsuneme na začátek roku příštího. Vše zde bude včas oznámeno, navíc doporučuji občasné prohlédnutí fórka.

Copyright © 2005-2016 www.tripartita-wow.com | Vytvořilo studio Cossi Design


Publikování nebo jakékoliv jiné formy dalšího šíření obsahu serveru www.tripartita-wow.com a jeho přidruženého fóra
jsou bez souhlasu provozovatelů stránek zakázány. Pro bližší informace nás kontaktujte na info@tripartita-wow.com