Deathwing poražen Deathwing poražen

Kategorie: Tripartita hraje WoW - vložil Meriadoc 30.Prosinec 2011 v 16:10

Naší guildě se konečně podařilo překonat spíše vánoční personální problémy než obtížnost hry. Sešli jsme se, pár hodin zkoušeli všechno možné, abychom přišli na to, že nám “The Destroyer” na jednoho protection paladina, tři healy a šest nabušených DPS nemůže odolat. Jinými slovy se nám otevřel HC mod a zábava může začít!

zdroj: Hoblin

Earned the achievement Heroic: Beth’tilac Earned the achievement Heroic: Beth’tilac

Kategorie: Tripartita hraje WoW - vložil Meriadoc 13.Listopad 2011 v 12:12

Po pár dnech hledání se nám podařilo najít to správné složení pro naší skupinu a zvládli jsme projít v přiměřeném zdraví všechna kola s Drony a také všemi dalšími pozemními pavoučky. Když přišel Beth’tilac dolů, nechali jsme ho dožrat na 100% HP, abychom se nenudili. Healeři se pak opravdu nenudili. Vydrželi jsme 40 staků Frenzy. Ground fáze trvala 195 sekund, za kterých jsme dokázali v 5 dps, dvou tancích a třech healerech vymlátit 27M hp. GZ Tripartita!

zdroj: Hoblin

HC Alysrazor a Baleroc - down HC Alysrazor a Baleroc - down

Kategorie: Tripartita hraje WoW - vložil Meriadoc 25.Říjen 2011 v 22:53

Další raid nights a další úspěšný progress. Tentokrát ohlášený Alysrazor nevydržel čtvrteční combat s naším Rkem. Na dva healy a dva letce se nám podařilo projít dvakrát první fází a zbylá 2 procenta ve třetím kole už umlátili pírkaři. Konečně nám taky padnul krystal, který jak zjistil Lisboan, jeho výherce, není skoro za co vyměnit. To má někdo smůlu. To raid leader Dendron jako vždy všechno ostatní ninjnul. V neděli jsme strávili skoro 3 hodiny na progressu Baleroca. Bylo to čekání na bezchybný pull. Na posledním jednadvacátem pokusu healeři předvedli vynikající práci a s raid dps nad 165k se nám podařilo položit Baleroca sekundu před berserkem. Teď už jen pavouk a potom asi dlouhý progress Ragnarose?

zdroj: Hoblin

HC kočičák Majordomo taky dole HC kočičák Majordomo taky dole

Kategorie: Tripartita hraje WoW - vložil Meriadoc 13.Říjen 2011 v 11:17

V našem podání to chtělo udžet pana domácího co nejvíc v kočce, udržet koncentraci a přežít orby. Jinak zatím nejjednodušší hc fight, co jsme ve FL dali. Myslím, že víc než deset pokusů jsme nepotřebovali. Zbývalo nám ještě 30 sekund do berserku a všichni jsme přežili až do konce. K velkému nadšení všech bral Hoblin zase loot, no co se dá dělat … Příští týden snad padne další boss na HC, Alysrazor, a i další raid grupy naší guildy vlítnou do heroické obtížnosti. To bude nového equipu! Takže neslackujte a podejte si přihlášku!

zdroj: Hoblin

Další killy - HC Shannox a Lord Nohy Další killy - HC Shannox a Lord Nohy

Kategorie: Tripartita hraje WoW - vložil Meriadoc 3.Říjen 2011 v 11:24

Minulý save Shannox, dnes večer Rhyolith. Když to takhle pujde dál, tak to HC do nového patche vyčistíme. Dnes na sedmý pull padly Nohy jako podťaté. Téměř bezchybný pokus znamenal 5:29 dlouhý fight a další zlepšení equipu pro naši healerku a rogunu. Teď na nás čeká HC Baleroc a po něm Majordomo. Tak nám buď držte palce, nebo se k nám přidejte!
PS: Na tahání Sparka z raidu doporučuju udělat makro.

zdroj: Hoblin

“3P má Ragnarose dole” “3P má Ragnarose dole”

Kategorie: Tripartita hraje WoW - vložil Meriadoc 7.Září 2011 v 20:00

RagnarosDeset minut před koncem pracovní doby naší raidgrupy se nám to konečně podařilo! A měli jsme z toho docela radost. Ragnaros vzdoroval celkem dlouhý čas. Od prvního pokusu to byly 4 týdny čištění FL, doequipovávání grupy a nedělních a úterních progressů. Nakonec ale samozřejmě podlehl, vydal truhlu a zmizel. Aniž bychom to plánovali, tak se nám podařilo udělat při prvním killu i achiev Ragnar-O’s, což nebyl úmysl, ale na to se historie ptát nebude
Takže teď vyspat, možná na chvíli skočit do školy nebo práce a zpátky ke strojům. Čeká na nás HC.
Frčka a dík za první kill patří R2 a jejím skvělým členům Shadowlasce, Coše, Rosomákovi, Lisbovi, Tvrdýmuprckovi, Animalosovi, Ciqovi, Sudkyni, Dendronovi a Hoblinovi.

zdroj: Hoblin

O náboru hráčů si můžete přečíst zde.

Patch 4.2 - Firelands(7) a Baradin Hold(2) Patch 4.2 - Firelands(7) a Baradin Hold(2)

Kategorie: Tripartita hraje WoW - vložil Yss 7.Červenec 2011 v 18:00

Tak nám Blizzard nadělil patch 4.2.0 a s ním byl do hry přidán raid ve Firelands a jako bonus do nové PvP sezóny i druhý boss (Occu’thar) v Baradin Holdu.

Occu’thar, tento démonický boss to se svou žravostí po útěku ze své cely trošku přehnal. Mno co, alespoň ho nemusíme nahánět nikde venku a máme ho pěkně zavřeného v západním křídle Baradin Holdu. K samotnému průběhu jeho složení toho není mnoho co říct - na hromadu a zplošnit (nuda).

Raid Firelands přinesl několik nových bossů (7), možnost zajímavých předmětů za reputaci a hlavně želvičky (trash).

Shannox, Beth’tilac, Lord Rhyolith - víc jsme během prvního týdne nestihli. Poslední ze zmíněné trojice měl velmi vtipnou mechaniku boje, kdy mu formou útoků do jeho nohou ukazujete kam má jít (miluju to křupnutí když stoupne na aktivní vulkán).

zdroj: Yss

(HC) Atramedes, Experiment 25463-D - poražen (HC) Atramedes, Experiment 25463-D - poražen

Kategorie: Tripartita hraje WoW - vložil Yss 21.Červen 2011 v 20:50

Skryti za zvuky bouře, která řádila po celém území naší maličké republiky, ekologičtí aktivisté (Stop pokusům na dracích!) pronikly celkem bez potíží do míst kde se nachází Maloriakův Experiment 25463-D.

Trošku jsme si zaběhali, párkrát si majzli do gongu a výsledkem byl pěkný loot z našeho třetího složeného heroického bosse.

For the Hooooooorde! (ehm, mno … i tak je to možné)

zdroj: Yss

Jedna, dvě, 3P jde … 3P si jde pro tebe. Jedna, dvě, 3P jde … 3P si jde pro tebe.

Kategorie: Tripartita hraje WoW - vložil Yss 9.Červen 2011 v 20:10

Tato dětská říkanka doléhá tento týden ve své heroické verzi k uším slepého draka (HC) Atramenda, kterého si za svou obět vyhlídla jedna z našich raidovacích skupin (tSF)

A aby tomu nebylo málo v karnevalovém duchu míří přimo středem Blackwind Descentu ve stejné chvíli směrem k sedmispáči (HC) Chimaeron druhá z našich raidovacích skupin (LS).

Druidí léčitel Smaaja mezitím prohledává zapadlé Stormwindské krčmy, aby tam objevil zbytky hrdinů toužících se vydat za dobrodružstvím (třetí raidovací skupina ReSS nabírá nové hráče).

Následující dny rozhodnou o našem osudu.

zdroj: Yss

(HC) Magmaw, přerostlý lávový červ - poražen. (HC) Magmaw, přerostlý lávový červ - poražen.

Kategorie: Tripartita hraje WoW - vložil Yss 8.Červen 2011 v 22:00

Včera nám po několika hodinách wipování podlehnul Magmaw, kterého podporoval ze vzduchu svým AOE Nefarion.

Desetiminutový enrage předznamenává vždycky náročný souboj a ani pro tohoto malinko přerostlého červa nebyla u Blizzardu učiněna výjimka. Trochu nudný a dlouhý boj, ve kterém nebyl prostor pro chybu, byl zkouškou trpělivosti. Co bychom ale nevytrpěli pro heroické setové rukavice.

Hurá na další heroické bosse!

zdroj: Hoblin

Další stránka »
Copyright © 2005-2016 www.tripartita-wow.com | Vytvořilo studio Cossi Design


Publikování nebo jakékoliv jiné formy dalšího šíření obsahu serveru www.tripartita-wow.com a jeho přidruženého fóra
jsou bez souhlasu provozovatelů stránek zakázány. Pro bližší informace nás kontaktujte na info@tripartita-wow.com