Brány Icecrown Citadely otevřeny Brány Icecrown Citadely otevřeny

Kategorie: Tripartita hraje WoW - vložil Meriadoc 19.Prosinec 2009 v 4:20

Lord MarrowgarHned po prolomení brány do Icecrown Citadely jsme se tam vydali, bez znalosti bosů a taktik. Testovací wipík na každém z nich nám dodal potřebné informace a tuto první část Arthasovy pevnosti jsme vyčistili. Informace nabité z této desítky doplněné o nové poznatky jsme následně využili na skolení Lorda Marrowgara v pětadvacítce. Především to, jak snadné je stát v absolutní blízkosti bosse. Ovšem Lady Deathwhisper a její pomocníci nám dostatečně vysvětlili, že ještě nemáme vyhráno. Ale musí padnout brzy, protože na bitvu vzducholodí a “trička s raketovým pohonem” se všichni těšíme. Anub'arak na heroiku

Kromě těchto úspěchů v nových raidech je třeba opět zmínit i ty déle rozjeté. PvP event na heroiku v ToC-ku nám dal hodně zabrat, ale podařilo se. Jen se musel trošku dopilovat pull a celkově prvních 20 sekund. Valkýry pak nebyly velkou překážkou, když se barevné kuličky správně chytají. Starý známý Anub’arak ten nám dal opět řádně zabrat. Ale po wipech na 1.2% a 0.8% jsme ho dali. Ke cti nám budiž, že jsme to stihli ještě před aktuálním patchem. O náboru hráčů si můžete přečíst zde.

Fordringova Aréna s Onyxiinou slují vyčištěny Fordringova Aréna s Onyxiinou slují vyčištěny

Kategorie: Tripartita hraje WoW - vložil Meriadoc 18.Říjen 2009 v 12:27

AnubPřišlo to jako rána z čistého nebe, když jsme jeden večer jen tak zkusil PvP a ono to vyšlo, Valkýry pak nebyly o moc těžší. Delší nácvik probíhal pak na posledním bossovi. Anub’arak, vládce podzemního světa Nerubianů, ten hnusný brouk to má však již také za sebou. Ani Arthas ho nemohl ochránit před spravedlností, kterou jsme na něm vykonali. Nutno dodat, že se hodně bránil, ale již od začátku bylo zřejmé, že naše poslední výprava dojde ke svému cíli. Nakonec se skutečně podařilo vyladit taktiku a neudělat žádnou chybu a po právu jsme si odnesli achievement. Ti odvážnější z nás již přemýšlí o vstupu do heroickho módu. Ale … nejdříve je třeba potvrdit dosavadní úspěchy, což se povedlo.Onyxia

Dva a půl roku uběhlo od prvního gildovního zabití Onyxie ještě na serveru Dentarg s pár postavami maximálně na 70 levelu a nedávným zabitím plného pětadvacítkového raidu plného 80 level postav. Boj je víceméně stejný, dračice stále dští oheň, mrská ocasem, tluče křídly, poté vypouští i nepříjemný deep breath, praskají vajíčka a nakonec i fearuje. Vypadá to na pěkné zakončení raidovacího týdne. Škoda jen, že zrušili eventík s odevzdáním její hlavy ve Stormwindu. Přijímáme nové členy, kteří si svoje přihlášky podají zde.

Tripartita na Křížové výpravě Tripartita na Křížové výpravě

Kategorie: Tripartita hraje WoW - vložil Meriadoc 10.Září 2009 v 17:25

Tripartita nad mrtvým IcehowlemZ gigantického vězení Ulduaru jsme se přesunuli do soukromé Fordringovy nově postavené arény šampionů, Crusaders’ Coliseum. První dva bosse Northrend Beasts a Lord Jaraxxus máme celkem nacvičené. Stopku nám zatím vždy vystavilo šílené PvP, kde si nedokážeme najít správné pořadí, ani uhlídat všechny CC. Po pět týdnů jsme pravidelně sundávali nové bosse na desítce, všechno během jednoho večera (dvě skupiny). Zvířátka jsou pohodová, démon má zábavný začátek, valkýry neuvěřitelně jednoduché, brouk nebude problém, jen to PvP nás vždy neskutečně zdrží. Heroickou verzi na desítce jsme si zkusili a zažili prvních 20 wipů, není to opravdu žádná procházka. Mrtvý Anub'arak

Konečně jsme se také odhodlali po dlouhé době zkusit štěstí se Sartharionem a třemi draky, Po hodině a něco pilování jsme uspěli a odnesli si prvního mounta a tituly “of the Nightfall”. V době, kdy pro nás není jednoduché složit si kompletní vlastní velký raid, jsme nabídli společné raidování jiné mladší české gildě Panák do Hlavy. Jinak stále rekrutujeme, zájemci si svoje přihlášky můžou podat zde.

Prázdninové novinky Prázdninové novinky

Kategorie: Tripartita hraje WoW - vložil Meriadoc 31.Červenec 2009 v 14:34

Hodirova truhlaNa Thorimovi jsme strávili dva večery tuhým progresováním a nejlepší výsledek pro nás skončil velkým zklamáním při enragi na 6%. Ale i tak jsme to vzali jako ponaučení pro budoucí úspěšný pokus. To u Hodira se nám při druhém progresovacím večeru podařil parádní kousek a s pomocí jednoho zajímavého addonku a při pochopení základních abilit přátelských elitek jsme ho srazili ve třetím pokusu. Majitelů epických receptů výrazně přibylo a taktéž kousků z legendární paličky. Na desítce jsme po dvou měsích konečně přišli na to, jak zabít Vezaxe, a tak nám schází už jen Yogg-Saron.

Mimo těchto úspěchů se semtam koukneme i na Arzi na Azure drakovi
Malygose a k překvapení všech zúčastněných nám jednou padl překrásný Azure Drake, který byl přidělený rollem a vyhrál Arzi. Vyhlížíme oznámený patch a přemýšlíme jak novinky v něm změní podobu hry. Nábor je stále otevřený, zájemci by si svoje přihlášky měli podat zde.

Polovina Ulduaru pokořena Polovina Ulduaru pokořena

Kategorie: Tripartita hraje WoW - vložil Meriadoc 18.Červen 2009 v 20:17

Auriaya leží u našich nohouPo více než měsíci gearování nových hráčů v Naxxu se nám konečně podařilo poskládat solidní skupinu na pětadvacítkový Ulduar a hnedka jsme dva týdny za sebou dokázali projít od Ignise přes Kologarna až k Auriayi. Kromě “živých” bossů se nám daří i na Leviathanovi, dali jsme první věžičku a chystáme se dát i druhou. Také se nám daří pomaličku sbírat nové recepty pro výrobní profese a hlavně nám padl první dílek do epické paličky, První hardmodekterou si po právu odnesla CL healerů.

V desítkovém Ulduaru se nám daří také, sice se první skupina stále nevypořádala s Generálem Vezaxem, za to se daří skládat hardmody. XT-002 se po krátkém tréninku nezdá zase tak těžký a po úspěchu na třech věžičkách u Leviho půjdeme dát i čtyři. Druhá skupinka se naopak pohla směrem kupředu výrazně, přesto by bylo třeba ji posílit neb má před sebou Freyu a Mimirona. Nábor stále pokračuje a všichni zájemci si můžou svoje přihlášky podat zde.

Gildovní video z Obsidian Sanctum Gildovní video z Obsidian Sanctum

Kategorie: Tripartita hraje WoW - vložil Meriadoc 8.Květen 2009 v 12:08

Měli jsme sice trošku stěstí na vlny, ale co jako ? :-)

Tripartita vkročila do Ulduaru Tripartita vkročila do Ulduaru

Kategorie: Tripartita hraje WoW - vložil Meriadoc 22.Duben 2009 v 1:32

Ulduar progresGildovní progres pokračuje i v nové instanci Ulduaru. Úspěchy sbíráme jak v desítkové, tak v pětadvacítkové verzi. Aktuální bilance činí u malých raidů 11/14 + 9/14 a u velkého 6/14. Z prvních dojmů se zdá jasné, že obtížnost je nesrovnatelná s předchozím obsahem. Obyčejný trash s abilitami neméně zákeřnými jako u dřívějších bossů je velkou výzvou. Nezbývá než věřit, že obě dvě desítkové skupiny vykročí do “druhého” týdne pravou nohou a nejméně zopakují výsledek premiérového týdne.

Kromě úspěchů našich členů na poli raidování je třeba Poslední desítkový úspěch prezentovat i gildovní nedostatky a to především na postech aktivních healerů. Ale i schopné dps nebo zkušený tank by zapadl. Všechny přihlášky budou brány v úvahu, i když warloci, shamani, priesti a resto druidi budou mít jisté významné plus. 80lvl, znalosti bossů a raidové zkušenosti budou velkou výhodou pro přijetí na trial.

6. stretko Tripartity 6. stretko Tripartity

Kategorie: Tripartita mimo WoW - vložil Meriadoc 1.Březen 2009 v 14:32

Rezervace pro 6. stretkoJe to tu opět. Celogildovní stretko, pravděpodobně poslední společné pro ofic a freečko. Téměř padesát přihlášek z této pravidelné akcičky udělalo monstrózní tripartiťácký slet. Místo konání je stejné jako vždy, tedy Brno, hostit nás bude jako posledně The Pub na Běhounské. Celorepubliková soutěž stolů v pití piva a stolní fotbálek jsou samozřejmostí. Akce vypukne po páté a skončí se zavíračkou. Všichni, kdo se včas nahlásili mají i nocleh zajištěný.

Takže se na vás všechny těším a v průběhu následujícího týdne si vás kontaktnu na icq nebo na fórku, buďte na to připraveni. Více informací kdyžtak naleznete v tomto oficiálním topiku. Dík a zdar.

Kel’Thuzadova kapitulace Kel’Thuzadova kapitulace

Kategorie: Tripartita hraje WoW - vložil Meriadoc 9.Únor 2009 v 1:29

Naxxramas cleared… aneb The Fall of Naxxramas. Druhý neuvěřitelně úspěšný raidovací týden za sebou se nám to skutečně podařilo. Určitě pomohlo ukázkové rozmístění v Sapphironově sálu, kdy šli potom všichni při ostrém boji na své předem určené místo. Měli jsme na zabití arcilicha Kel’Thuzada celý večer a on padl při prvním pokusu. Nádherný zážitek, výborná práce. Děkuji a blahopřeji všem, kteří se na tomto progresu podíleli. Tento týden jsme úspěch potvrdili. Naxxramas cleared.

Po Naxu jsme šli navštívit Malygose do jeho pevnosti Nexus. Jenže se námNaxxramas cleared starý drak neukázal jako dobrý hostitel a celou hodinu a půl nás wipoval jak malé děcka. Ke konci už však pokusy vypadaly zajímavě a neodcházeli jsme až tak zklamaní. Druhý týden už jsme se alespoň prodrali přes dvě úvodní fáze a na dvou pěkných pokusech nás vykostil až na čas.

Za velký úspěch považuji rovněž zabití Malygose na desítkovém raidu v čistě gildovní sestavě. Právě odtud jsme čerpali zkušenosti na velký raid.

Velké raidy Velké raidy

Kategorie: Tripartita hraje WoW - vložil Meriadoc 22.Leden 2009 v 8:58

Velké raidyKdyž jsme se na Nový rok sešli k prvnímu velkému gildovnímu raidu na území Northrendu, byl to svátek. To, co následovalo, bylo neuvěřitelné. Procházeli jsme skrz potvory i bosse jako nůž máslem. Mocný Sartharion v Obsidian Sanctum a “pavouci” v Naxxramasu to odnesli jako první. Křídlo nákazy jsme si podali na dalším raidu, opět bez problémů. Až Patchwerk a Instruktor nám ukázali, že všechno není růžové a kde potřebujeme zabrat nebo změnit taktiku … v této chvíli jsme již oba dva překonali (včetně následujících Gothika i Grobbuluse). A tak před sebou máme výzvy v podobě úplného dokončení křídla DK a monstrozit.

Nezapomínáme na desítkové raidy, pravidelně čistíme celé dva “Naxy”, ten se nám podařilo dokončit ještě v tom roce starém. V lehoučkých Obsidiánech pošilháváme po minibossech a ptáme se sami sebe, kdy už si některého necháme naživu. Jen ten Malygos nám zatím odolává, ale již moc nechybí a dáme ho. Všichni věříme.

Copyright © 2005-2016 www.tripartita-wow.com | Vytvořilo studio Cossi Design


Publikování nebo jakékoliv jiné formy dalšího šíření obsahu serveru www.tripartita-wow.com a jeho přidruženého fóra
jsou bez souhlasu provozovatelů stránek zakázány. Pro bližší informace nás kontaktujte na info@tripartita-wow.com