Naxxramas Naxxramas

Kategorie: Tripartita hraje WoW - vložil Meriadoc 28.Prosinec 2008 v 17:04

NaxxramasO prvním desetičlenném raidu se již chvíli mluvilo, ale když ta chvíle přišla, nikdo pořádně nevěděl, co očekávat. Po povinných prvních wipech přišly nesporné úspěchy. První bylo vyčištěné křídlo pavouků, pak se podařilo dokončit zónu nákazy. Velmi rychle se podařilo zpacifikovat čtvrtinu patřící death knightům, akorát ten proklatý Grobbulus nás trápil v sekci montrozit více než bylo zdrávo. Po měsíci tvrdé práce se podařilo složit dvě skupiny, které se dostaly až do Frostwyrm Lairu.

Vypadá to velmi nadějně, jsme krůček od vyčištění desítkového obsahu. Dále jsou v očekávání i velké raidy průběžně plánované v ingame kalendáři i na našem webu. Neustále trneme ať už se sejde dostatečný počet hráčů na postech healerů.

3P v Northrendu 3P v Northrendu

Kategorie: Tripartita hraje WoW - vložil Meriadoc 25.Listopad 2008 v 20:55

Mapa NorthrenduWorld of Warcraft vstoupil do třetí epochy a Tripartita s ním. Hned první den po spuštění druhého datadisku Wrath of the Lich King se stateční dobrodruzi vrhli do Northrendu a vykročili na cestu ke “konečnému” levelu, tentokrát 80. Někdo rychleji, někdo pomaleji, a ačkoli na tom až tak nezáleží, sponzor Elerdiel odmění první tři šílence svými šperkařskými výrobky. Takže velká gratulace všem, kteří se na pomyslných stupních vítězů nakonec umístili - Pajacz, Actimel a Selenickacz. A nemenší gratulace patří všem ostatním osmdesátkám i těm, kteří to mají teprve “zapár”.

A protože naše tři vítěze samozřejmě rychle následují další hrdinové, připravujeme se na raidy. A to jak po stránce herní => itemy, enchanty, gemy, tak po stránce organizační ve formě zjišťování taktik a nainstalování nového komplexního kalendáře akcí a dkp systému. Zbývá dodat, že stále hledáme aktivní hráče na volné pozice (viz příspěvek níže)

Tripartita před datadiskem Tripartita před datadiskem

Kategorie: Tripartita hraje WoW - vložil Meriadoc 28.Říjen 2008 v 17:06

Anetheron ležící, spícíPřed vydáním datadisku se 3P podařilo vyčistit Zul’Aman, to ještě před “nerf” patchem. Po patchi jsme si zlepšili reputaci v Black Temple a Mount Hyjal instancích a v obou složili po dvou bossech. Z achievementů byla splněna i Onyxia, která má tu smůlu, že byl zrušen její dlouhý přístupový prequest. V Temple of Ahn’Qiraj nás zastavila “dvojčata”. V Zul’Gurubu se nám podařilo pokořit Hakkara, ale škoda byla, že nepadli mounti “tygr” ani “raptor”.

Kromě výčtu posledních úspěchů tu dnes máme i průběžně upravovaný náborový koutek. Do raidů v datadisku nám chybí hlavně healovací spec a pár dps doplňků, aktuálně (9.12.2008) to je: holy priest (2x) a rogue (1x). Pokud si myslíte, že právě vy jste ti praví, zaregistrujte se na fórku a pošlete nám tam svou přihlášku.

První “vlaštovka” v Tempest Keep První “vlaštovka” v Tempest Keep

Kategorie: Tripartita hraje WoW - vložil Meriadoc 12.Září 2008 v 14:50

Tempest KeepNáš první pokořený Void Reaver byl chuťovka a při správném rozestavení nebude ani nadále překážkou. Akorát na to agro by si měl každý dávat pozor sám bez upozorňování na ventrile, do chatu a nebo do whispu. Pravidla pro odběr “Mark of the Illidari” se na fórku objeví co nevidět. Gratulujeme prvním výhercům T5 ramínek v DKP aukci: Pyrovi, Lisboanovi a Lywenn. Následné pokusy na Solarian byly spíše seznamovací než vážně myšlené. Old Ironforge O čemž svědčí chaos a víceméně rychlé wipe. Oťuknuli jsme si ji a příště budeme znalejší a snad i úspěšnější v odbíhání s debuffem. Go go 3P.

Pár nadšenců po velkém raidu pokračovalo ještě v jednom menším. Trošku jsme si zaexploitovali a podívali do “zakázaných” míst jako Old Ironforge (odkud pochází screen), Ironforge Airport a Mt. Ironforge, odkud jsme si skočili dolů do Menethil Harboru a svorně se zabili o strmý útes. Tož, nebylo to špatné a příště snad vyjdou ti draci.

Jak jsme prosvištěli kolem Gruula Jak jsme prosvištěli kolem Gruula

Kategorie: Tripartita hraje WoW - vložil Meriadoc 9.Září 2008 v 15:08

3P vstupuje do Gruulova doupěteByl to úžasný večer. Perfektní zážitek. První gildovní velký raid. Všichni natěšení a odhodlaní něco dokázat. Jen RL se klasicky ve svých prognózách držel zpátky, nechutný pesimista. U Maulgara jsme se zdrželi dlouho, ačkoli se jednalo o pouhé tři pokusy, o to lepší ten poslední byl a spolupráce zafungovala. Cesta skrz elitky se neobešla bez zbytečných chargů a několika ojedinělých smrtí. A pak přišel na řadu Gruul. První třetina byla jakoby s respektem, dmg nebyl ideální (6,5% na grow) a objevily se první mrtví. Počítal jsem s wipem a combat resy šetřil až do ostrého druhého pokusu. Pokořený Grull Ve druhé třetině se to zlomilo a ve třetí už bylo jasné, že padne. Doteďka nechápu, kde se to v nás vzalo. “Gruul’s Lair cleared” během prvního večera. Skvělá práce Tripartiťáci.

Void Reaver v Tempest Keepu se třese, už teď pro nás chystá svoje T5 tokeny na příští neděli. Avšak pouze za předpokladu, že úspěch z Gruulova doupěte beze zbytku zopakujeme. Po ramenou se poplácat můžeme, podlehnout uspokojení ne. Usnout na vavřínech nesmíme. Čeká nás ještě mnoho krutých bojů.

Ohlédnutí za stretkem Ohlédnutí za stretkem

Kategorie: Tripartita mimo WoW - vložil Meriadoc 25.Srpen 2008 v 19:39

Společné fotoJe to za námi a opět musím říct, že se stretko povedlo. Potěšující zprávou je, že rekord v počtu účastníků opět padl … zúčastnilo se 26 lidí, aktivní hráči z MystiQu, Thunderhornu, Drakthulu, bývalí hráči i newowkaři. Po Modré Růži byl The Pub výbornou volbou a všechno bylo perfektní (téměř). První zádrhel přišel záhy, na jednom z našich stolů se přestalo přičítat vytočené pivo. No práskli jsme se, ale 7 kousků šlo hold na účet podniku. Tímto děkujeme. Druhá scénka se odehrála “potmě”. V centru Brna vypadla elektřina, vypadalo to, že končíme, ale po 20 minutách to naskočilo a pokračovalo se v party.
Tentokrát jsme se nepřesunovali dál do baru na fotbálek, domů jsme se vydali už rozjezdem ve tři. Monstrózní PvP souboj 4vs4 při tradiční seanci nad stolním WoWkem byl pak tím správným závěrem.

Zhodnocení od samotných účastníků najdete na fórku v tomto topicu. K fotkám se dostanete tradiční cestou z menu na hlavní stránce a nebo tudy. Děkuji všem, kteří se dostavili.

Kdo se těší na příště ? JÁ !!!!!

5. gildovní stretko 5. gildovní stretko

Kategorie: Tripartita mimo WoW - vložil Meriadoc 25.Červenec 2008 v 19:04

Jak poslední dvě léta, tak i tento rok se ke slovu dostane tripartiťácký celogildovní srázek. V termínu 23.-24.8.2008 jste všichni zváni do Brna na klasickou párty v docela nové hospodě The Pub. Pozvání samozřejmě neplatí pouze pro aktuální Tripery, alébrž i pro ty bývalé. Těšit se můžete na pípy na stole, výborné jídlo, parádní prostředí, stolní fotbálek a spoustu pohodových lidí. Na bytě na vás pak bude čekat nocleh, dopolední svačinka a deskové WoWko.

Více informací je možné si přečíst na fórku v oficiálním topicu (případně mi pište na icq) a pokecat o stretku můžete v pokecovém topicu, tamtéž se podávají i závazné přihlášky (konečný termín pro přihlášení je 10.8.2008).

Kdo vyhraje tentokrát ? MystiQ nebo ofic reprezentovaný Thunderhornem ?

Směrem na Zul’Aman Směrem na Zul’Aman

Kategorie: Tripartita hraje WoW - vložil Meriadoc 22.Červen 2008 v 2:41

Zul'AmanTripartita se dočkala a já tímto gratuluji všem zúčastněným. Nejen těm co byli přímo u toho, ale všem, kteří se na tom více než měsíčním boji podíleli ať už tankováním, léčením, damagem nebo jen gildovním supportem či psychickou podporou. WoW terminologií je Karazhan cleared od pátku 20.6.2008, když 3P raidovací squadra úspěšně porazila posledního vzdorujícího bosse, kostěného draka Nightbana.3P na konci Karazhanu Pochopitelně se tam budeme pravidelně vracet, musíme potvrdit náš úspěch i v jiných sestavách. Ovšem progres již musíme hledat jinde.

Na řadě je Zul’Aman, pevnost divokých lesních trollů. Obtížností “ZA” navazuje přímo na “Kara”, nebudou to procházky růžovými zahradami, ale tvrdé střety v dungu, kde má zkušenosti ještě méně členů gildy než tomu bylo u Karazhanu. Nezbývá než doufat, že se nám opět podaří najít a prosadit správné taktiky, sehrát se, mít trpělivost a uspět.

Nábor na Thunderhornu a novinky ve WotLK Nábor na Thunderhornu a novinky ve WotLK

Kategorie: Tripartita hraje WoW - vložil Meriadoc 20.Květen 2008 v 23:14

Wrath of the Lich KingDobré zprávy obvykle nechodí samy, za což jsme vždy rádi. Kromě našich prvních úspěchů v Karazhanu se naskytla možnost spojení s další českou gildou, Czech Steel. Vedení a potažmo většina hráčů CS akceptovala nabídku na přestoupení do 3P s tím, že více lidí více zmůže, což je pravda. Mají zájem raidovat a to je přesně to, co jim Tripartita může nabídnout. Přejeme všem novým členům, aby se jim v naší gildě líbilo a cítili se v ní s námi příjemně.

Death Knight je prvním hrdinským povoláním ve světě WoW. A právě dnes vyšly na povrch další podstatné informace (již dávno se třeba vědělo, že to bude tanko-dpskovací classa). Takže talent stromy budou => blood (dps), frost (tank) a unholy (vyvolávání). Death knighta může mít každý (vlastník účtu) právě jednoho na každém realmu, kde vychodil alespoň jednu postavu na 55 level. Tato vaše nová postava pak bude rovnou na zmíněném levelu 55 a nebude třeba ji levelovat od jedničky. Zcela nový bude i systém abilit založený na používání run (vzdáleně připomínající shamanské totemy nošené v batozích).

Aby toho nebylo málo z obsahu datadisku málo, tak budou změny i v instancích. 5-man dungy zůstanou stále klasické a heroické. Ale 10-man a 25-man dungy doznají změn. Všechny raidovní instance budou totiž kalibrované, jak pro 10, tak pro 25 hráčů (pochopitelně bude upravená obtížnost i loot). Návštěvou “desítky” v daném týdnu si navíc nezamknete možnost navštívit “pětadvacítku”. A úplně nakonec novinka nastíněná trošku mlhavě, můžeme se těšit na vzdušné souboje.

Tripartita opět vzhlíží k raidům Tripartita opět vzhlíží k raidům

Kategorie: Tripartita hraje WoW - vložil Meriadoc 9.Květen 2008 v 2:40

3P směřuje do KarazhanuTentokrát na serveru Thunderhorn, kde našli zázemí někteří utečenci z Dentargu a Drakthulu. Po pěti měsících levelování, migrování a společného zábavného dungování v malé uzavřené skupině se otevírají doslova vrata k ještě lepším zítřkům. Docela nenadálý nábor nových členů se projevuje ve staronové touze si zaraidovat. Ruku v ruce s náborem jde samozřejmě i vylepšování organizace. Byly oprášeny “staré” nástroje Raid Calendar (phpRaid) a DKP System (EQdkp). Po dlouhých útrapách se přeci jen podařilo povýšit starou verzi Guild Rosteru (WoW Roster) sosajícího informace přímo z oficiální WoW Armory. Dál probíhá pochopitelně i další nábor, přihlášky zde.

Všichni se těšíme na moře hodin strávených společnými akcemi. Ať se nám daří … a kdyby to náhodou nešlo úplně podle představ, tak ať máme hodně trpělivosti a odrazíme se tam, kde chceme všichni být.

Další stránka »
Copyright © 2005-2016 www.tripartita-wow.com | Vytvořilo studio Cossi Design


Publikování nebo jakékoliv jiné formy dalšího šíření obsahu serveru www.tripartita-wow.com a jeho přidruženého fóra
jsou bez souhlasu provozovatelů stránek zakázány. Pro bližší informace nás kontaktujte na info@tripartita-wow.com