Šťastné a veselé Šťastné a veselé

Kategorie: Administrace - vložil Meriadoc 23.Prosinec 2007 v 23:33

3P SantaPo roce jsou zde zas. Někdo je z celého srdce miluje, jiný pro změnu upřímně nenávidí. Dolehnou však vší vahou na každého. Vánoce.

Vánoční čas, doba pohody a klidu, pro jednoho, doba shonu a stresu pro druhého. Jmenovatel je ale společný, radost a příjemná atmosféra.

Tripartita vám přeje krásné prožití svátků, kopec překvapení pod stromečkem, bezproblémové zakončení roku a opojný vstup do toho nového, lepšího, dvoutisícího osmého, plného štěstí, zdraví, lásky a úspěchů v životě i hře.

Naše malé městečko Naše malé městečko

Kategorie: Zprávy mimo WoW - vložil Meriadoc 8.Prosinec 2007 v 19:14

3P MinicityUž ani nevím, kdo s tím přišel první, ale stal se z toho v posledních dnech dost fenomén a jak to tak bývá, každý to chce zkusit. A cože to vlastně? Na stránce MyMiniCity.com si můžete založit město a koukat jak vám “samo” vzkvétá … potřebujete k tomu buďto plno trpělivých přátel, kteří budou stále dokola každý den klikat na vámi zasílané linky (připočítává se pouze 1 klik z každé unikátní IP denně). Nebo to nechat na náhodě a nikoho neotravovat, ale pak zase vaše vesnička poroste pomaleji.

Naše gildovní dědinka Tripartita byla sice založená později než města Jerry, Wooze, Seta a dalších, ale zato se stala domovem nás všech (lukrativní parcely už jsou rozebrány) a všichni společně sledujeme její rozkvět a přejeme jí hodně spokojených obyvatel. Více o této “hře” se můžete dozvědět na našem fórku v tomhle topicu.

Rozšiřujeme naši Knihovnu Rozšiřujeme naši Knihovnu

Kategorie: Tripartita mimo WoW - vložil Meriadoc 16.Září 2007 v 15:38

WoWWiki-CZHistorie Warcraftu je fascinující. Všechny ty dokonale vymyšlené zápletky a linie vývoje světa Azerothu mnohým berou dech, jiným nedávají spát. Při čtení legend o prvním druidovi Malfurionovi, o mocném strážci času drakovi Nozdormu, o dědici mocných králů lidí Lotharovi, o vznešeném paladinovi Utherovi, o charismatickém vůdci orkských klanů Thrallovi nebo o padlém princi Arthasovi přechází mráz po zádech. I v Tripartitě se objevili příznivci tohoto zvláštního dějepisu a zformovali na fórku Knihovnu. Jak se však její obsah zvětšoval, nebylo daleko od toho vytvořit si vlastní malou encyklopedii. WoWWiki-CZ nemá ambice stát se lepší než je originální WoWWiki, ani nechce mít takový široký záběr. Náš tým si za cíl vytyčil přivést na své stránky warcraftí nadšence, kteří si o historickém pozadí jejich oblíbené hry rádi počtou v češtině. Pokud se chcete přidat do týmu => přihlašte se.

Ohlédnutí za 3. gildovním stretkem Ohlédnutí za 3. gildovním stretkem

Kategorie: Tripartita mimo WoW - vložil Meriadoc 2.Září 2007 v 22:48

StretkoPěkné stretko. Ale vážně, i když počtem účastníků jsme se dostali na úroveň toho prvního, čili 13 Tripartiťáků, je třeba dodat, že atmosféra byla skvělá. Po klasickém začátku ve Středověké krčmě se pokračovalo v Mamutovi. Pípy na stolech opět sklidily nemalý úspěch. Ještě v půlce večera jsme se vytočenými litry drželi na předních pozicích, pak nás několik stolů přímo převálcovalo. I proto, že tentokrát se točilo na dva stoly a vzájemně se soupeřilo. Bilance na konci večera => remíza a 28 litrů piva, ohlasy zde.

Po loňském šoku ze stolního fotbálku 3v3 v baru Čtrnáctka jsme letos nevěřícně kroutili hlavami nad verzí 1v1. Víkend byl zakončen čtyřhodinovou seancí u hry World of Warcraft - Board Game => to závěrečný PVP fakt stálo za to !!!!! Děkuje za účast a podporu a těšíme se na čtvrtý díl.

Darkfall na obzoru Darkfall na obzoru

Kategorie: Zprávy mimo WoW - vložil Meriadoc 2.Srpen 2007 v 17:30

DarkfallAktivity Tripartity se dále rozšiřují a tentokrát to “odnese” Darkfall Online. Dlouho připravovaná a pro svoje novátorství i velmi očekávaná hra z říše MMORPG. A protože se mi nechce čekat až na oficiální vydání, zapsal jsem 3P do betatestu, pro který v těchto dnech rekrutuji hráče z České republiky a Slovenska. Tripartita bude tedy opět čistě národním klanem CZ/SK. Pro úspěšnou registraci do našeho klanu zatím stačí napsat na naše fórko, oficiální stránka hry a nakonec i bombastické videjko. Poslední informace než se k nám přihlásíte, budeme hrát za ty “hodné” (což by měli být Humans, Dwarfs a Mirdain).

3. gildovní stretko 3P 3. gildovní stretko 3P

Kategorie: Tripartita mimo WoW - vložil Meriadoc 17.Červenec 2007 v 23:43

BrnoČas dozrál a již je na světě termín pro další celogildovní stretko, totiž poslední prázdninový víkend 1. a 2. září 2007. Místo konání tradičně Brno. Program se nebude od minula nijak podstatně lišit. V sobotu po obědě příjezdy, první posezení a uložení báglů. Následně přesun do hlavní hospy. Po zavíračce hurá do klubu a potom “pětkou” domů. A konečně, v neděli po obědě vás vyprovodíme na vlaky a autobusy. Těšíme se na vás … nahlaste se ale předem prosím. Oficiální a pokecový topic najdete na fórku.

Sekce “Music” Sekce “Music”

Kategorie: WoW ve světě - vložil Hanzel 17.Červen 2007 v 22:44

JASON-HAYES.jpgPo dlouhé době se nám konečně rozhoupala audio sekce s povedenými kousky pana Hayese. Tenhle šikula z New Orleans v Lousianě, nemá na svědomí jen velmi kvalitní soundtrack k World of Warcraft, ale je to hold už ostřílený borec a mezi jeho počiny patří také StarCraft, Diablo 2 a Warcraft 3. Hudebního ducha přidal také všem anime videím z dílen Blizzard Film Department. Stal se vítězem v prestižní Game Audio Network Guild (G.A.N.G.) kde získal cenu za “Best Cinematic / Cut-Scene Audio”, takže není divu, že se ho blizzíci držej jako klíště. Postupně se bude sekce doplňovat a mně nezbývá než Vám popřát příjemný poslech.

Tripartita na Dentargu rekrutuje Tripartita na Dentargu rekrutuje

Kategorie: Tripartita hraje WoW - vložil Meriadoc 10.Květen 2007 v 17:24

StretkoPo posledních událostech, které zasáhly nás všechny, je třeba gildu doplnit. Každý zájemce bude přijat (pravděpodobně na zkrácený trial) bez omezení povolání a levelu. Všichni adepti mají možnost využít gildovního fórka, kde můžete umístit svou přihlášku a případné dotazy. Ingame na serveru Dentarg se hlaste officerským “charům” Gothir, KirgenHanzel.

Onyxia Onyxia

Kategorie: Tripartita hraje WoW - vložil Jerra 9.Duben 2007 v 18:16

Stalo se to náhle, Deathwing pláče, Nefarian je zdrcený… jejich dcera a sestra padla rukou nebojácných bojovníků Tripartity. Bylo skoro půl desáté večer 31.3., když si Faidra (2nd MT) a Kirgen (ftěrka na 51lvl) odnesli svoje T2 helmy. Hlavu padlé Lady do Stormwindu přinesl Ildelme a společně s majorem Matinglym ji pověsili do oblouku nad vstupní bránu. Bylo to triumfální vítězství, o to víc jsme byli nešťastní, když se následující dva pokusy absolutně nevyvedly a museli jsme se z jejího doupěte stáhnout až za pevné hradby Theramoru. Úspěch se opět dostavil až včera, kdy jsme do jejího sídla vyslali nějvětší trestnou výpravu, čítající 15 členů, v historii gildy.

Umřel nám dráček Umřel nám dráček

Kategorie: Tripartita hraje WoW - vložil Jerra 31.Březen 2007 v 23:08

Dnes 31. 3. 2007 přibližně v 21:20 h se udál ten slavný okamžik, kdy Tripartita v počtu 11 členů a 1 členka zabila velkého a strašného draka Onyxii.

Chystáme se k prvnímu pokusu, povšimněte si legendárního turbanu :

onyx1.jpg

Rozjezd byl sice pomalejší a 2x jsme všichni umřeli :

onyx6.jpg

Ale nedali jsme se zastrašit a vrhli se na tu bestii potřetí!
Zde je unikátní záběr jak se saň vrhá po nebojácném tankovi Chocholovi :

onyx2.jpg

Ale věc ze podařila a drak padl.
Ještě jsme se přesvědčili o tom že nedýchá:

onyx4.jpg

A udělali jsme hromadné foto u těla Onyxie:

onyx3.jpg

Nakonec jsme šli do Stormwindu, kde jsme slavnostně vyvěsili naši trofej - hlavu Onyxie:

onyx5.jpg

Další stránka »
Copyright © 2005-2016 www.tripartita-wow.com | Vytvořilo studio Cossi Design


Publikování nebo jakékoliv jiné formy dalšího šíření obsahu serveru www.tripartita-wow.com a jeho přidruženého fóra
jsou bez souhlasu provozovatelů stránek zakázány. Pro bližší informace nás kontaktujte na info@tripartita-wow.com