Vánoční dáreček pro gildu Vánoční dáreček pro gildu

Kategorie: Tripartita hraje WoW - vložil Meriadoc 25.Prosinec 2006 v 4:13

Vánoční dáreček pro gilduPo roce a půl fungování gildy máme konečně příležitost si koupit tabardy podle návrhu, který skutečně chceme. Design pořizuji právě v těchto momentech. Budiž bude jeho nošení každému ctí, povinné však nebude. Vyžadováný ale bude při gildovních eventech, jako focení nebo sváteční předem ohlášené raidy.

Vánoční atmosféra Vánoční atmosféra

Kategorie: WoW ve světě - vložil Cossi 23.Prosinec 2006 v 3:49

Vánoční atmosféra se přesunula i do světa World of Warcraftu. Servery zaplavila vánoční tématika; bohatě zdobené vánoční stromky, spousta dárku, stovky gnomů všude kolem a mnoho dalšího. V hlavních městech stojí u Vánočního stromku s dárky Santa Claus se speciálním vánočním questem.

Boj s addony a noví členové Boj s addony a noví členové

Kategorie: Tripartita hraje WoW - vložil Meriadoc 16.Prosinec 2006 v 20:03

Jak si všichni jsitě všimli, tak nový patch výrazně zatočil s addony, na stránkách máme v současné době již téměř všechny podstatné addony aktualizované. Největší problémy jsme zaznamenali hlavně u addonu GuildAds (guild auction), který se Alin a Ildelme snaží fixnout. Až se tak stane, bude třeba, aby každý člen svůj addon aktualizoval přesně podle instrukcí, které se objeví na fórku v příslušném topicu.

V současné době je přijato v gildě hned několik hráčů na trial (rank Initiate). Pokud budou mít zájem oni i my, abychom mohli udělat závěrečný pohovor a udělat z nich členy ve hře a dát jim členská práva na fórko. Členem se stáne jedině hráč s registrací na fórku, s možností přístupu na teamspeak a samozřejmě na Dentargu nesmí mít postavy v jiných gildách.

Příprava na příchod BC Příprava na příchod BC

Kategorie: Tripartita hraje WoW - vložil Meriadoc 6.Prosinec 2006 v 13:29

Dnes se nám “patchovací” středa trošku protáhne. Aspoň mají všichni dost času stáhnout a nainstalovat 697MB velký patchík 2.0.1. Podrobnosti o stahování najdete zde a patch notes zase zde. Všichni si dobře přečtěte, co vás ve hře čeká a nemine, hlavně změny u vašeho povolání, v honor systému, PVP, nastavení interface … atd.

————————————–

Jinak kdo by měl zájem, přijímám předobjednávky datadisku BC - cena je momentálně 19.39 Libry (vč. pošotovného) a může se ještě měnit (směrem dolů). Jerra

Platba WoW Platba WoW

Kategorie: Tripartita hraje WoW - vložil Jerra 28.Listopad 2006 v 17:48

Všichni co si objednali original WoW jděte na tuto stránku!

Registrace Registrace

Kategorie: Administrace - vložil Meriadoc 21.Listopad 2006 v 17:59

Takže registrace na naše fórum už by měly být OK.

A zároveň nám na forku přibylo nové zajímavé téma zde.

Let´s Go Tripartita Let´s Go Tripartita

Kategorie: Tripartita hraje WoW - vložil Meriadoc 20.Listopad 2006 v 17:21

O víkendu jsme dokončili proces založení gildy a už jedem na gildovním kanále. Starý gildovní se stal veřejným => Tripartita. Seznam členů udržuju updatovaný včetně aktuálního statusu jednotlivých hráčů. Získali jsme i neočekávané posily a čekáme na další příchozí … podle mě rozjezd dobrý. The Deadmines už máme v malíku, v následujících dnech hurá do Stockades a Blackfathom Deeps. V menu “addons” se nachází několik důležitých, nových addonů jako Raid Assist a Guild Calendar, které byste měli všichni mít. Více informací na fórku.

Taneční závody Taneční závody

Kategorie: WoW ve světě - vložil Cossi 17.Listopad 2006 v 17:47

Dance ContestNa oficiálních stránkách World of Warcraft můžete shlédnout mnoho tanečků z WoWka. Jednoduše si stačí vybrat charakter a pohlaví. Animaci si můžete také stáhnout, a to v rozměrech 250×250px Transparent, 250×250px na černém pozadí nebo Avatar 120×120px.

WoW je tu WoW je tu

Kategorie: Tripartita hraje WoW - vložil Jerra 13.Listopad 2006 v 14:55

Haló haló, právě jsem vyzvedla všechny naše objednané WoW miláčky :)

Podrobnější informace o předání, platbě a dalších následujících krocích hledejte na fórku v topicu.

Nové vedení na Mystiqu Nové vedení na Mystiqu

Kategorie: Tripartita hraje WoW - vložil BlackAngel 11.Listopad 2006 v 7:35

Po rozdeleni gildy, ne rozpadu. Ktera stale funguje a fungovat bude, jsem se stal GM na mystiqu. Pokud je nekdo proti nebo si mysli, ze nejsem ten pravy pro takovy post, at to rekne nahlas. Budu plnit povinosti se vsim vsudy, prisaham :) A vy me nezlobte a hrejte, levelujte a sledujte forko, pokud mozno i mystiqu. Budte trpelivi s mangosem :) Na dulezitejsi veci budu davat odkaz, jestli se v tom nechcete piplat na mystiqu. Takze opravte si zbrane a jde se na vec :)

Další stránka »
Copyright © 2005-2016 www.tripartita-wow.com | Vytvořilo studio Cossi Design


Publikování nebo jakékoliv jiné formy dalšího šíření obsahu serveru www.tripartita-wow.com a jeho přidruženého fóra
jsou bez souhlasu provozovatelů stránek zakázány. Pro bližší informace nás kontaktujte na info@tripartita-wow.com